Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közeledést jelent? Lent...

Közeledést jelent? Lent részketesen leírtam. Miért lett közvetlenebb? Férfiaknál csak úgy van ilyen váltás?

Figyelt kérdés

Egy férfival hivatalos kapcsolatban vagyok, közelünkben lakik, ha össze is futottunk hivatalos dolog kapcsán váltottunk 1-2 mondatot.

Mostanában viszont kérdez kicsit személyesebb dolgokat, hogy hol voltunk, hogy telt a szabadidő stb

Azt érzékeltem mindig, hogy szimpatikus vagyok neki.



júl. 29. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Közeledést jelent mindenképp. Szimpatikus vagy neki, és szeretne jobban meg ismerni
júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelet semmi különöset. Normális, ha többet találkoztok, több ideje dolgoztok együtt, akkor kérdez.

De ez nem közeledés.

júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalos ügyben is, de többször találkozik az ember valakivel és empatikus meg nyitott ember az a valaki, akkor normális, hogy ilyeneket kérdez. Nincs ebben semmi különös. De ez nem zárja ki azt, hogy ne akarhatna valamit. Viszont ezt csakis tőle tudhatod meg, mert itt mindenki a saját tapasztalatát írja le. Az meg ugye különböző.
júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem jelent semmit, vagy csak szépen lassan közeledik.
júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2:nem dolgozunk együtt, csak az orvosunk
aug. 6. 13:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!