Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy alacsony pasiként hülyébb a mozgásom fesztiválos táncolgatás közben mint a magas férfiaknak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SXFW24MMIcs


Erről a videóról jutott eszembe, ahol a pasik (gyakorlatilag mind legalább átlagos magasságú de inkább magasabb) olyan lazán és stílusosan táncolnak én meg amikor itthon elfog az érzés akkor rámjön a fesztiválos táncolgatás de olyan hülyén, gagyi mozgásúnak érzem magam mint egy bekólázott óvodás és nem tudnám elképzelni, hogy lányok körében egy szórakozóhelyen vagy Szigeten normálisan néznék ki ahogy táncolok.

170 cm vagyok és ha csápolni próbálok a végtagjaimmal akkor azt érzem, hogy úgy táncolok mint egy vén Parkinson-kóros tata.


Létezhet, hogy a magas pasiknak a táncolás is jobban áll, mint a manlet-eknek vagy szimpla önbizalomhiányról van szó? Esetleg megcáfolnátok egy videó formájában az aggályomat?



aug. 20. 00:17
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
85%
Keress rá Angyal Andrásra youtube on szerintem 170 cm körül van, a videókból is lejön hogy nem igen magasodik a lányok fölé. Nyilván nem tipikus buli videók de nem hiszem hogy az jön le hogy rossz lenne a mozgása csak mert nem 199cm magas
aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon kevés olyan ember van, aki nem érzi úgy, hogy a világ összes emberénél hülyébb a mozgása tánc közben...
aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A versenytáncosok általában alacsonyak, szóval... Szerintem csak komplexusod van a méreted miatt. (Pluszban persze az is lehet, hogy tényleg nem táncolsz jól, de magasságtól függetlenül.)
aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: Direkt írtam, hogy fesztiválos táncolásra gondolok. Nem versenytánc, ahol szigorú szabályok vannak, hanem manus tánc/bulizós lötyögés/stílusos csápolás miegymás...
aug. 20. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, továbbra se értem, miért függne a magasságtól. Van, akinek jó a mozgáskultúrája, másnak kevésbé. Nálam a párválasztás nem ezen múlik.
aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Imádtam! 😆😍 Köszi!

aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Nagyon szívesen! 😎

aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szimplán önbizalomhiányod van.Láttam már magas mukit is bénán táncolni,szóval nem ettől függ.Én is 170 cm körül vagyok,volt,hogy koncerten elkezdtem táncolni,és egy nő jött ide hozzám,hogy ropjuk együtt.Szóval no para.

Egyébként meg ott volt pl.Keith Flint a Prodigy-ből,170 cm körül.Nem hiszem,hogy rosszul állt volna neki a tánc.

aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!