Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely a tökéletes magasság a...

Mely a tökéletes magasság a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Férfiak, milyen magasak lennétek ha választhatnátok? Nők, milyen magasságot választanátok az “álompárotoknak”?

Főleg a “nyugati” világban terjedt el hogy egy igazi férfi magas és minden nő legalább 6 láb magas ( 183 centi) magas barátot akar.



ma 15:40
A kérdező szavazást indított:
160 cm alatt
160-170 cm
170-180 cm
180-185 cm
185-190 cm
190-195 cm
195-200 cm
200cm+
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

168-200 cm.

Szerintem ez az optimális.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez a nő magasságától is függ, hogy mit tart vonzónak. Nekem a 165 centimhez a 180-185 körüli pasik jönnek be legjobban. De ez nem azt jelenti, hogy egy 175 centis ne jöhetne szóba. Volt 190 centis barátom is, ő túl magas volt hozzám.
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
170 cm vagyok, és szeretem a magassarkú cipőket, így nálam az ideális 180 cm-től kezdődik, mert különben magasabb lennék a páromnál, ha mondjuk egy vacsihoz kirittyenteném magam.
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magas nőként számomra 190-200 cm közötti az, ami egyrészt a leginkább tetszik (hogy fel tudok nézni rá) és ami még kényelmes is (se az én nyakam, se az ő dereka nem kap görcsöt csókolózásnál). 185 centi alatti partnert kisebb eséllyel választok (csak akkor, ha amúgy mindenben nagyon rendben van), mert jobban szeretem, ha nem tűnünk egymagasnak. De nyilván volt már ennél alacsonyabb barátom is, hiszen nem ez az elsődleges szempont.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Én 190 cm vagyok, de csak egy nyűg ez a magasság, főleg hogy nagyon hosszúak a végtagjaim is. Annak előnyös, aki izmos, arányos alkatú, én inkább lennék 10 centivel alacsonyabb.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 190 vagyok de még 195-ig meg akarok nőni, hiszen hatalmas előnyt ad a nőknél és a férfi-hierarchiában 🙏
ma 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Minden nőnek a magas férfiak tetszenek. Ha választhatnék, legalább 190 cm lennék.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-#7

Mekkora baromság...semmilyen előnyt nem ad a magasság, ha nem vagy jóképű és/vagy esztétikusan izmos. Én 190 cm-es, nyurga alkatú, ronda fejű vagyok, barátnőm sose volt, keresetem átlagos. A lányok is csak röhögtek rajtam a térdig érő karjaim és a bárgyú fejem miatt. 30F

ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!