Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha nincs bennem kitartás?

Baj ha nincs bennem kitartás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi kitartás nincs és nem is volt bennem! A legtöbbször az első akadály után feladtam!


Példák: El se kezdtem a tanulást de már bemantráztam magamnak hogy hülye vagyok hozzá, az edzést mikor elkezdtem és nem erősödtem egy ideig azt is feladtam, mondván úgyse leszek erősebb mert ilyen gyenge vagyok és ezen nem tudok változtatni.


Vannak akik szerint baj hogy nincs bennem kitartás de szerintem szimplán csak ismerem a határaim és ismerem a "addig nyújtozkodj ameddig a takarod ér" mondást...


Tényleg baj ha nincs bennem kitartást?



ma 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekunk nem, de neked igen ha barmit is el akarsz erni az eletben...
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Baj, igen. A mondás amúgy nem erre vonatkozik.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mondás azt jelenti, hogy ha van 100 ft-od, akkor ne akarj 150-et elkölteni belőle.


Neked lesz bajod, ha nincs kitartásod, nem nekünk.


Ha neked jó azaz életszínvonal, amin most élsz, akkor oké. A te döntésed.

ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Senior Séf ***** válasza:
Kitartás nélkül semmire se fogod vinni. Csajod se lesz.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan tekintetben baj, hogy a kitartás hiányában nem fogsz tudni fejlődni, mert ahhoz ez nagyon is kell.
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs táplálva pl jutalmazás vagy fotok pl ilyen volt lett, célok vagy nem társakkalnedzel es húzzátok egymast akkor minden kihal nem csak a motivácio.


Ez kb fizika is.

Nincs örökmozgó se.

ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ember tobbre képes amugy mint amit magárol hisz de ezt rendszerint mások hozzák ki belole csak.
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pl ez a srác se vitte volna végig a pályát egyedul ha nincs aki drukkol szurkol és HISZ benne.

[link]

ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Magyarul:

[link]

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, bennem sincs, egy szorongó senki vagyok aki remeg ha dolgoznia kell menni, fél az emberektől és sosem áll ki az igazáért és ez szépen lassan felőröl.. ne legyél olyan mint én.
ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!