Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tį làttatok már ilyet, hogy...

Tį làttatok már ilyet, hogy egy 21 éves egyetemista lány nem tud kicserélni egy villanykörtét?

Figyelt kérdés
Ez mennyire gyakori manapság? Én teljesen megdöbbentem.
ma 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
25 éves férfi villanyszerelőt is láttam a munkahelyemen, aki nem képes rá
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

#5

Jajj de magadra vetted, a mai nők ezt tudják, semmire nem képesek, teljesen életképtelenek aztán ha valaki meg meri jegyezni egyből sírnak és próbálják ócsárolni a férfiakat hogy jobbnak tűnjenek

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Lényegtelen, hogy egyetemista. Annyi hülye diplomás van már, az egyetem nem gondolkodni tanít hanem magolni.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Mondom jobbat!

Volt barátnőm nem tudta “kezelni” a konzervnyitót 20 évesen. Megmutattam neki, hogy csak ott beleszúrod rászorítod és tekered, ennyi… és még akkor sem ment neki, nem értette…

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, nem is egyet. Nem mindenki tanulja meg otthon az ilyeneket de szerencsére 5 perc alatt tanulható dolog. Én amikor koliba kerültem, nem tudtam, hogy kell beállítani a mosógépen a programokat, mert nekünk otthon keverőtárcsás volt. Egyszer megmutatták, utána tudtam. A villanykörte is kb. ez a szint.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Jó, hát sok pasi meg egy szimpla bekötőcsövet nem tud kicserélni a mosogató alatt, már ahhoz is vízvezeték szerelőt hívnak.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15: Amúgy dettó, micsoda emlékek! 😂 Na jó, de azért azok a gombok bonyolultabbak, mint csak tekerni valamit, mint egy üdítős palack tetejét. Különféle jelek vannak ott, amik azért nem is feltétlenül 'adják magukat', én a mostani gépemet se tudnám normálisan használni, ha nem olvastam volna el az elején a használati utasítást.🫨


Egyébként fogalmam sincs, hogy én pl mikor és hogyan tanultam ezt meg. Szerintem szimplán láttam, és mivel csak egy egyszerű mozdulat, megjegyeztem. Például már egy puding főzést nekem is konkrétan tanítani kellett. (Mondjuk nekem a főzés azóta is mumus, de a csaj, aki nem tudta kicserélni a villanykörtét, nagyon is jól tudott sütni-főzni!)

ma 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!