Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tį làttatok már ilyet, hogy...

Tį làttatok már ilyet, hogy egy 21 éves egyetemista lány nem tud kicserélni egy villanykörtét?

Figyelt kérdés
Ez mennyire gyakori manapság? Én teljesen megdöbbentem.
ma 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Láttam, vagyis tudom, hogy van, aki annyira tehetetlen, hogy ez is gondot okozna neki, de ilyenek akkor is voltak, amikor én jártam egyetemre, kb 15 éve. Nem tudom, mitől lesz valaki ilyen, nekem sem mutatta senki, hogyan kell, de amikor szükség volt rá, nyilván megcsináltam, nem egy bonyolult dolog.
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
A ledek korában ez nem újság.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1: Na igaz, a 'manapság' kicsit túlzás volt, mondjuk ilyen 2000es után.
ma 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
A mai nők már csak ilyenek sajnos
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

#4:

A férfiak meg akkora suttyók, hogy felmennek a netre oltogatni a lányt a háta mögött, mert ettől érzik magukat nagyfiúnak.

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
71%
ma 13:16 Csak hogy tudd: A ledes "villanykörtét" ugyanúgy kell cserélni mint a hagyományosat.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
26%
én se tudom hogy kell 21F
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Nincs köze a manapsághoz, régen is voltak ilyenek, akik nem tudták feltalálni magukat. És nem, nem a 2000-es évektől van ilyen, MINDIG is voltak ilyenek. Mióta kialakult a civilizáció és az emberek közösségekbe tömörültek, kb azóta, mert azóta van az, hogy garantáltan nem kell mindenkinek mindent megcsinálnia egyedül, így nem is tanulnak meg mindent az emberek.

Egyébként ennek sok esetben olyan oka van, hogy gyerekként nem hagyták őt semmit se megcsinálni, mert úgyis elrontja, úgyis béna lesz benne, és ezért egyrészt nem tanulja meg a dolgokat, másrészt még az olyan egyszerű feladatoktól is félni fog, mint egy villanykörte cseréje, amit tanulni sem kell, csak csinálod és kész.

Egyébként én ismerek olyan 30+-os férfit is, aki ilyen. És nem a szüleivel él már.

ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
81%

Egyszer megmutatod neki, és tudni fogja.

Valakit túlféltenek a szülei és semmihez nem engedik oda “Te csak tanulj” jeligével. És akkor sokkal később kell bepótolnia a mindennapok menedzselésének módját. Ez van.

Ha azt választod, hogy minden ilyenen hüledezel akkor ebben az országban nem fogsz unatkozni sose

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy láttam. És akkor a kenyérszelésről vagy a krumplipucolásról meg ilyenekről még nem is beszéltünk, nagyon sokan életükben nem csináltak olyat.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!