Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit mások ránézésre...

Mi az, amit mások ránézésre gondolnak rólad, és ami egészen másképpen van?

Figyelt kérdés

tegnap 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szó szerint elvesztettem mindent, ami miatt komoly lakhatási problémáim lettek (félig utcára kerültem). Szerencsére a környezetem nem faggatózik, hogy hogyan jutottam ide, ha valaki mégis, azt megpróbálom kimagyarázni úgy, hogy a lényeges dolgokat kihagyom vagy nem teljesen mondok igazat.
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Masszív, zömök tastalkatú, kopasz csávó vagyok, kb. hozzá hasonló karakter:

[link]

1. Sokan tartanak vagy akár félnek is tőlem első ránézésre, gyakran agresszív baromállatnak néznek. Szöges ellentéte vagyok. Galamblelkű vagyok, mindig kedves, azonnal ugrok és elsőként segítek bárkinek, ha látom, hogy valaki segítségre szorul.

2. Akik nem ismerik a családi hátterem, azt gondolják rólam kinézet alapján, hogy nős vagyok és van 2-3 gyerekem. Az élettársam/párom majd' 20 éve egy férfi. Jahh. Ez van. Még a távolabbi rokonok között is van olyan, aki azt hiszi, hogy nős vagyok. Ha rákérdezne, simán elmondanám. De nem kérdezi, így az van a fejében, amit tévesen elképzel rólam.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A múltkor valaki megkérdezte, mivel szeretnék a jövőben foglalkozni, és egyből rávágott egy gyerekekkel kapcsolatos szakot, mert hogy én úgy nézek ki, mint akit a gyerek-vonal érdekel.

Még saját gyereket se szeretnék, nem, hogy idegen gyerekekkel foglalkozzam…

Elgondolkodtam rajta, hogy azért gondolta-e így, mert lány vagyok, vagy tényleg ez jön le rólam.

ma 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják rólam sokan, hogy van valami baj, rossz kedvem van, mert olyan pszihopata fejem van. A valóságban egy békés és kiegyensúlyozott ember vagyok, némi spiritualitással fűszerezve.
ma 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket meglep, hogy hozzám társítanak.


Például egyszer azt álmodtam, hogy indultam polgármesternek, ami tőlem távolabb se állhatna, de valaki rávágta, hogyha ezt valakiről el tudja képzelni, az én vagyok, mennyire illik hozzám. Pedig nem vagyok vezető alkat, szervezési képességeim nullák, a meggyőző képességem pedig szintén igen alacsony hatásfokú.


De még nagyravágyó, hírnévhajhász sem vagyok, úgyhogy mai napig sokat gondolkozok ezen, mire gondolhatott az illető:)

ma 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!