Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit mások ránézésre...

Mi az, amit mások ránézésre gondolnak rólad, és ami egészen másképpen van?

Figyelt kérdés

tegnap 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt gondolja festem a hajam, pedig természetes szőke.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ehhez annyiban tudok kapcsolódni, hogy negyvenes férfiként férfi hajszínezőt használok, és sokan azt hiszik, a (sötétbarna) hajszínem természetes. :)
tegnap 22:33
 3/14 anonim válasza:
fogalmam sincs nem vagyok gondolatolvasó
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista koromban sokan hitték, hogy közgázra járok, ma se értem, miért.


Sokan hiszik, hogy szeretem a gyerekeket, de ez nem igaz. Van sok gyerek, akiket szeretek, de egyáltalán nem vagyok gyerekezős típus csak úgy random gyerekekkel, aztán meg vannak lepve az emberek, hogy nem akarok vigyázni senki gyerekére csak úgy.

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4: a közgáz a haszonról (is) szól, és vannak emberek, akiknek az agya úgy működik, mint egy számológép: "miből, kiből mi és mennyi (lehet) a hasznom?" Működhet ez a mechanizmus nem feltétlenül tudatosan, illetve feltűnően..

Gyerekekre vigyázni például nem akkora biznisz..

Írom ezt csak úgy érzésből..

tegnap 22:49
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát rólam mindenki azt gondol amit akar. Teszek rá!
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy csak rock zenét hallgatok pedig nem igaz, nagyon szeretem a 80-as éveket és a jazzt is.

Hogy csendes vagyok. Ez csak részben igaz, ha meg van a közös hang akkor be nem áll a szám

Hogy gyenge vagyok és egy gyufa szálat se tudok meg mozdítani. Amikor mesélem hogy Ausztriában dolgoztam költöztetőként nem akarják el hinni :)

Hogy nagyképű vagyok, pedig csak alapból morcos a nézésem. Erről nem tehetek

Hirtelen ennyi jutott eszembe

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában közvetlennek, barátságosnak, segítőkésznek, vidámnak látnak (ezek igazak is). Azt viszont a környezetemben szinte senki nem tudja, hogy bipoláris depressziós vagyok, voltak öngyilkossági kísérleteim (egy komoly is), gyógyszer-és alkoholfüggő voltam/vagyok, rengetegszer kerültem pszichiátriára, toxikológiára, sürgősségire és orvosi utasításra máig is egy halom gyógyszeren élek és ezek miatt vesztettem el mindent...
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as: a léthelyzeted hogyan értelmezed, miért áll fenn ez a furcsa állapot? ha mások többnyire kedvelnek (közvetlen, barátságos, segítőkész, vidám), miért írod azt, hogy "elvesztettél mindent"?
tegnap 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már nem tudom mit gondolnak rólam és nem is érdekel.


Korábban egy ártatlan valakinek gondoltak akit simán félre lehet állítani, könnyen lehet manipulálni, de nem tudták hogy mekkora galibákat tudok okozni ha a helyzet megkívánja.

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!