Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyikük a súlyosabb pszichopa...

Melyikük a súlyosabb pszichopata szerinted?

Figyelt kérdés

Onnan jutott ez eszembe hogy ismerem mind a két formát és én ugyanolyan veszélyesnek tartom őket.


1. Köztörvényes bűnöző. Ha valaki nem úgy néz rá már üti is le, vagy megszúrja. Kopasz, ki van tetoválva, ki be jár a börtönbe.

2. Ő egy szépfiú. Magas, izmos, jóképű férfi. Be van lőve a haja. Mint egy modell olyan külsőre..gazdag, több lakása van. És kedves.Van gyereke is stb. Ezt a képet vetíti, titkolja hogy ki volt ő. De fél Budapestet ő látta el droggal ezelőtt 15 évvel. Sokakat rá is szoktatott úgy, hogy ő sose lett Drogos. És sose került a hatóság látókörébe,mert okos.


Aztán együtt is dolgoztak, behajtás meg ilyenek. Együtt vertek szét embereket, meg vasalót nyomtak emberek mellkasára vallatáskor. Sőt a 2es pali egyik kedvence az volt hogy metsző ollóval ízenként vágott le ujjakat....


Én tudom ezeket. Mind a kettőt ismerem régóta.

Lényegi különbség, hogy a 2es pali kiszált ebből a családja miatt,meg azért mert úgy volt vele, hogy van 10 lakása, neki ennyi elég.

Tegnap is találkoztam vele, jött a gyerekével a játszóról.

Az 1es pedig megint böriben van.


ma 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Elég kamunak tűnik, de amúgy az egyes számomra veszélyesebb. A második számomra ártalmatlan mivel nem mozgok alvilágban, így valószínűleg veszélyt sem jelentene rám, mivel nincs egymással dolgunk.

Ellenben az egyes az utcán ha szembe jön, és nem vagyok szimpi belém vágja a kést.

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem illenek a pszichopatákra jellemző tulajdonságok ezek alapján.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Offtopic, az első kommentelőnek reagálva: meglehetősen sok elmebeteg mászkál az utcákon. Gyakran olyan közel is jönnek, mintha már direkt csinálnák, hogy megijedj. Nekem kell kikerülni őket, ilyenkor sosem tudni drogos-e az illető és van-e nála éppen kés.
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, de én konkrétan izoláltan élek, szóval ez sem zavar míg a lakásomba nem jönnek be.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
A tetovált ha szabad lábon lesz , akkor légyszi jelezd.
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!