Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyilkosok általában pszichop...

A gyilkosok általában pszichopaták?

Figyelt kérdés

aug. 11. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Miért válhat valaki ilyen emberré?
aug. 11. 17:17
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem
aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik.
aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lehetnek idegileg kimerültek és instabilok. Hány olyan eset van, hogy az ember hirtelen haragból megöli a házastársát.
aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Valami trauma, sokkhatás éri az agyat, tehát hatalmas lelki sérülés, amit nem tudnak feldolgozni.
aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
#4 hát azért a gyilkossághoz nem elég indok a kimerültség🤣Ott más mentális probléma is van mögötte. Általában pszichopaták a gyilkosok, de nem mindig.
aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Sok trauma, csalódás, néha már a határán vagyok Én is
aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindegyik, sőt a többségük nem az.
aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
6, cica, azért irtam hogy és instabilok.
aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nézel sorozatgyilkosok életéről videókat, akkor ott sokszor elmondják az indokokat. Általában trauma, bizonyos családi háttér stb áll mögötte. Pont, hogy nem pszichopata. A katonák (akik szintén gyilkosok ugye általában), vagy pénz miatt, vagy valami védelmére kelve ölnek. Persze vannak olyan akik az ölés élvezetéért teszik, többen pl vadászaton kezdik és utána áttérnek emberekre. Ilyen is előfordul.
aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!