Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy valódi pszichopatától...

Egy valódi pszichopatától hogy kell visszakérni a dolgaimat?

Figyelt kérdés
Emberi kommunikáció hatástalan.

aug. 21. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hivsz egy masik pszichopatat, de lehet meg igy sem kapod vissza a telefont.
aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pisztollyal.
aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lopd vissza
aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz visszakérni, de szerintem ha nem olyan fontos vagy nem annyira értékes akkor hagyd és mindenféle kapcsolatot szüntess meg vele, és kilométerekre kerüld el.

Persze ha nagy értékű dolog, vagy neked fontos, akkor ez nem játszik.

Csak ha tényleg pszichopata, akkor őt nem fogja érdekelni sem a te lelkivilágod, se a testi épséged. Hogyha ő el akarja érni amit akar, akkor el fogja érni, és nem fogja érdekelni mit és kit kell hozzá használni, és hány emberen kell keresztülgázolni.

HA tényleg pszichopata. Mert ebben amúgy szakembernek kell döntenie.

aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2


ha tuleli?

aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy kerultek hozzá a dolgaid?
aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondott nekem dolgokat magáról és azoknak megfelelően cselekedtem. Amiket viszont magáról mondott, kb a fele sem igaz. Például azt mondta vele mindent meg lehet beszélni, de valójában olyan egyszerű kérdést sem ért, hogy „Milyen színű a fának a lombja?”.
aug. 22. 09:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!