Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata lettem, ha tudom,...

Pszichopata lettem, ha tudom, hogy rossz és kegyetlen vagyok, de nem erdekel?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, bűncselekményt nem követek el, és nem voltam mindig ilyen. Régen a légynek nem ártottam volna, sőt, mindenkinek a jót akartam, de annyiszor bántottak és tapostak el, hogy mára, inkább én taposok el másokat, és váltam egy agresszív, kegyetlen álattá.
aug. 17. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Torzul a személyiséged.Jelentősen. "inkább én taposok el másokat"


Takarítsd ki magadból a nem beléd tartózót. Nem lesz sétagalopp, de még van esélyed, bár már nem sok.

aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam. De mindig az lett a vége, hogy elnyomtak, nem tiszteltek, kihasználtak, konkrétan eltapostak, mikor jó voltam. Nem megy már. Mára mindenféle rosszérzés nélkül vagyok rossz ember, és mikor valaki ezzel szembesít, nem is tagadom, elmondom, hogy igen, rossz ember vagyok.
aug. 17. 01:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább csak kínos. Naiv és gyenge voltál aki nem tudott kiállni magáért, szóval ahelyett hogy felnőttél volna és gerincet növesztettél volna, inkább eldöntötted hogy szadista leszel. Mert ez neked jár, hiszen neked is rossz volt...

Ciki.

Szerinted azok az emberek, akiknek tényleg szilárd, erős jelleme van, úgy kínlódnak mint te? Dehogy. Az ilyen viselkedés csak azt mutatja a világ felé, hogy legbelül mennyire félsz a többi embertől.


A pszichopaták(vagy inkább szociopaták) nem így születnek; ahhoz nem csak pár kellemetlen tapasztalat kell, hanem pl olyan szintű tartós, sokszor évekig tartó trauma egészen kisgyerek korban, ami szó szerint kisüti a bántalmazottak agyából az érzelmeket.


Plusz egy tényleges pszichopata szinte biztos hogy nem pörögne azon annyit, hogy jaj de átgázoltak rajtam, pedig én egy kedves ember voltam:(


Inkább szedd össze magad, fejleszd az ön-és emberismeretedet, és élj tartással. Amíg ilyen harapós kiskutyát játszol, addig sosem fogod tudni elengedni a múltbeli sérüléseidet, az meg neked se jó.

aug. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, naiv voltam és gyenge, és egy percig se fogalmazodott meg az a fejemben, hogy ez nekem jár. Nem jár, de nem érdekel. Ha valami nem jár, akkor is elveszem.
aug. 17. 07:08
 5/12 A kérdező kommentje:
*, vagy megteszem.
aug. 17. 07:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd egyszer az emberedre akadsz,jól agyonvernek aztán vissza veszel egy kicsit,meghúzod magad.
aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem pár kellemetlen tapasztalat, vagy valami hülye szerelmi csalódás .😄 Ahogy emlitetted, gyerekkortól kezdődő traumák sokasága, amire felnőtt fejjel jön rá az ember, hogy mennyire félre ment a gyerekkora és egy életre alkalmatlan, gyenge, naiv ember lett belőle, akit mindenki eltapos, ez ellen sokáig küzd, de pszichiáterek segítségével se megy már, és végül egy érzéketlen állat lesz belőle. Ez lennék 😄
aug. 17. 07:18
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 😄 Hala Istennek, ritka az olyan.
aug. 17. 07:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Dobálózol a szavakkal, csak nem vagy tisztában vele.. Nincs olyan pszichopata aki ne követett volna el büncselekményt. Nincs.
aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7 Az előadásoddal és színészkedéseddel és a hazugsággal-ahogy magadról a felelőséget próbálod ledobni mind azért amiket tettél, még jobban megmutatja a valós helyzeted. Pedig azt hiszed, hogy nem fogják észre venne..


Ne feledd, minden bábjátékos addig játszik, amig odafent hagyják neki. Addig. Egyetlen perccel sem tovább.

aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!