Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata lettem, ha tudom,...

Pszichopata lettem, ha tudom, hogy rossz és kegyetlen vagyok, de nem erdekel?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, bűncselekményt nem követek el, és nem voltam mindig ilyen. Régen a légynek nem ártottam volna, sőt, mindenkinek a jót akartam, de annyiszor bántottak és tapostak el, hogy mára, inkább én taposok el másokat, és váltam egy agresszív, kegyetlen álattá.
aug. 17. 00:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nagyon kevés a gyakorin az olyan egészségügyi/mentálhigiénés szakértő, aki megbízhatóan tudna neked választ adni, főleg egy olyan egyedi és komplex kérdéskörben, mint a traumák.


Vaktában tudunk lövöldözni, de nem tudjuk, hogy mit éltél át, hány évesen, meddig, hogyan nyilvánult meg, mit idéz elő a viselkedésedben most stb. Még ha úgy is érzed, hogy a fiatalkori hatások eltorzítottak az "optimális" működéstől vagy egy normától, amelyhez tartottad/tartanád magad, nem hiszem, hogy itt bárki valóban érdemi választ tud neked adni. Ha engedi a helyzeted, bízd inkább szakértőre magad, ne ránk.

aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem is rengeteget bántottak bántanak mai napig egész pici koromtól kezdve és bár mások vagyunk és másokat élünk meg és másképp dolgozzuk fel. Az nem megoldás, ha te is bántalmazó leszel én ezt már kisgyerekként is elutasítottam.

Ha megakarod védeni magad akkor kezd el értékelni magadat húzd meg a határokat másokkal szemben . Tanuld meg, hogy más véleménye 1 a sok millárdból és ez az 1 valószínű ugyanúgy bánt másokat. Mond meg neki, hogy velem ezt nem csinálhatod elegem van a hozzád hasonlókból akik csak told oda nekik minden fájdalmad. Mond meg nekik, hogy ha ő nem értékel téged te se fogod őt de te még annyira sem fogsz vele törődni hogy tudomast sem veszel róla. Mert boldogabb az életed, ha nem bántasz másokat és nem ilyen kis ostoba bántalmazókkal foglalkozol.

aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!