Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a különbség a cigányok meg...

Az a különbség a cigányok meg a zsidók között, hogy a cigányokat tényleg a rossz természetük miatt utálják, a zsidókat meg azért nem kedvelik, mert irigyek rájuk?

Figyelt kérdés
A legtöbb zsidó sikeres, ravasz, tud bánni a pénzzel, összetartóak, sok köztük az értelmiségi (és híres ember is), stb.
ma 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
A közhiedelemmel ellentétben nem minden zsidó sikeres, gazdag, szóval ez annyira nem állja meg a helyét.
ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a zsidózás csak berögződés. Volt 1-2 zsidó osztálytársam anno, ugyanolyanok voltak, mint a nem zsidók, most felnőttként is átlag de normális életet élnek mint nagyjából a többiek is, jó suliba jártam, a többség értelmiségi, sikeres embernek tűnik, vallástól meg egyebektől függetlenül.
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
A zsidóknak jobb a PR-ja.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

3

Nem a pr jobb, hanem egyszerűen értelmesebb, kulturáltabb nép.

ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindegyikre, de 10-ből 8 zsidóra, akit ismerek, igaz, hogy valami borzalmas stílusa van. Beképzelt, lenéző, arrogáns, "csaknekemlehetigazam" típus. Szóval általában véve nem szoktam kedvelni őket, de van kivétel. Cigányból eddigi 36 évem alatt 1 db kivétellel találkoztam.
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dolgoztam zsidókkal, idegenforgalomban dolgozom. Hát ezerszer inkább ők, mint a cigányok. Vannak akik nem akarnak tudomást venni az európai emberekről meg lenézik őket, illetve sokszor nehéz velük. De vannak kivételek akik barátságosak és lehet velük kommunikálni. De egy se akar belémkötni feleslegesen, egy se akar nyomulni, csendesek, normálisan viselkednek. A gyerek se ordít náluk.

Na ehhez képest a cigány, hangoskodik, belémköt, beszól, ha a kölyök ordít akkor nem csendesíti le, vagy üvölt vele. Csapatokba járnak stb. Úgyhogy inkább a zsidók. Ezerszer inkább.

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!