Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem dolgoztam olyan...

Soha nem dolgoztam olyan munkahelyen, ahol ún. projektek vannak, hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Már idősebb vagyok, dolgoztam már elegez, lehet, hogy ez szegényes bizonyítvány rólam, mégse tudom. Szívesen fogadok okosítást.
ma 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl. van egy megrendelő, elmondja mit akar, a cég megvalósítja, közben rengeteget kommunikál az ügyféllel, aztán mikor kész van a dolog és már elégedett, akkor van vége a projektnek. Vagy ahogy szerződtek.. Jöhet a következő ügyfél megrendelése, ami egy másik projekt.

Vagy lehet olyan is, hogy nem ügyfelekkel dolgozik a cég, hanem saját termékeket gyárt, akkor pl. egy x termék vagy termékek egy kategóriája lehet egy projekt, egy y típusú termékek csoportja egy másik projekt. Stb.

ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Feladatok.
ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ács vagy. Van egy ház aminek meg kell csinálni a tetőszerkezetét. Az egy projekt.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. én marketinges vagyok. Egy kampány egy projekt, de fut több is párhuzamosan. Egy egyszerű példa a karácsonyi kampányok, amik elkezdenek már október-novemberben futni. Minden feladat, ami ezekhez tartozik, a projekt része: akciók beállítása a weboldalon, hirdetések, hírlevelek stb. Karácsony után pedig vége, esetleg a megmaradt leolcsózott készletre futhat még egy utókampány. Az is lehet a projekt része.
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!