Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyen, hogy illeszkedtek...

Munkahelyen, hogy illeszkedtek be?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a társaságot, nem szeretek kapcsolatokat kiépíteni. Igazából nekem ez jó így, már én elfogadtam magam. Problémám az lenne, hogy gyakran munkahelyeken vannak ilyen klikkek, csapatok stb. közös programok, amiket elvárnak. Hogy éljem túl?


Ezen kívül munkahelyen azt szeretik ha be tudsz illeszkedni, de nekem ezzel vannak problémáim, mint ahogy fent írtam zárkózott vagyok.


Hogy tudom ezeket túlélni?

Nagyon kiközösítik az ilyeneket? Nem akarom, hogy emiatt kipécézzenek, vagy hogy elbocsájtsanak.



ma 14:44
 1/2 Awatpr0 ***** válasza:

Nem tudom hogy hogy éld túl, vagyis gondolom nincs meg Harry Potternek a láthatatlanná tévő köpenye.

Egyébként pont azzal van problémád, hogy nem tudsz beilleszkedni mert zárkózott vagy:D Meglátásom szerint.

Menj oda valakihez, kezdj el vele beszélgetni. Ha jóban vagy valakivel, az már egy lépcsőfok a csúcs felé vezető úton. Kicsivel kell kezdeni. És ha így folytatod, megismersz még egy embert majd még egyet...Egyre többet fogsz beszélni. Nem muszáj egész életedben zárkózottnak lenned, ez egy tulajdonság amin lehet változtatni. De persze ha azt mondod állandóan magadnak, hogy zárkózott vagyok, nem akarok rajta és nem is tudok változtatni és semmit nem teszek ez ellen akkor ilyen problémákkal kell szembesülnöd egész életedben.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát ami neked való. Én ezért is gondolkodom a futár álláson. Sok kontaktod nincs az emberekkel,kiszállítod a csomagot,kifizetik és mész is tovább. Vagy ha előre ki van fizetve akkor pár mp alatt meg is vagy az átadásával.
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!