Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Jövő héten fogok kezdeni. Sajnos eddig nagyon rossz tapasztalataim voltak és félek, hogy megint úgy fogom érezni magam, mint aki kívülálló.


Szeretnék nagyon pozitívan állni hozzá. Alapjáraton extrovertált vagyok, de új munkahelyen mindig megkukulok kicsit, aztán később emiatt már nem tudok megnyílni, mert elkönyvelnek ennek. Hogyan viselkedjek, hogy már első nap lássák, hogy nem vagyok egy magamnak való fajta ember és szeretek beszélgetni?



2021. dec. 14. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy bemutatkozás,a munkához való pozitív hozzáállás és a fölösleges szövegelés mellőzése elég jó indítás.
2021. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az, hogy te szeretsz beszélgetni az még nem jelent semmit ha az ottaniak nehezen fogadják be az újakat. Én is így jártam, hogy próbáltam beszélgetni, mesélni magamról, meg munkához kapcsolódóan, hogy mit csináltam a volt cégemnél, de a két kolléga meghallgatta aztán nyomta tovább a telefonját. 2,5 hónap után se nagyon tudtam róluk semmit. Voltak időnként túlórások a másik műszakból, akik konkrétan szóba se álltak velem. Nem tudom, hogy mert ilyen nagyra voltak magukkal, vagy mert én jó 15 évvel idősebb voltam náluk, de már mindegy is, otthagytam inkább a céget.
2021. dec. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki beszélgetni jár be a munkahelyére
2022. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!