Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lenne gond, ha úgy...

Az miért lenne gond, ha úgy gondolkodom , hogy nem akarok dolgozni sehol, mert nem érzem jól magam semmilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés

Eltartott vagyok, felnőtt férfi.


Nagyon jól érzem magamat a hobbijaimban, ott tudok kiteljesedni, viszont úgy érzem hogy semmilyen munkahelyen nem érezném jól magamat. Változtatni kellene vagy pszichológushoz menni? 29 F


tegnap 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:

A többi ember társasága zavarna a munkahelyen.

Van más is aki ilyen?

tegnap 21:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja. En is amig arra fókuszáltam mi a sz.r. mindog csak az jott.


Egyszer viszont vki megkérdezte tolem de mit csinálnék milyen munka kene? Akkor kezdtem el azon gondolkodni pl ahol egyedul vagyok, megmondják mi a feladat megcsinalom es kesz.

Ezitan egy rakat olyan munkahelyem lett ahol pl egyszemélyben voltam elado, vagy kesobb allandoan külön irodám van.

Aztán kozben azert szocializalodtam is meg a kor.

Es ma már egyutt tudok dolgozni pl pasi kollegákkal(a nők mobbingolnak azokkal ma se megy..)de tavolabbrol jo kollegás kapcsolatom van már nokkel is.

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fő baj azzal, amit csinálsz, hogy nem fognak örökké eltartani.
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor keress olyan munkát, ahol egyedül vagy, bár skillek nélkül nincs nagy választék. Amúgy én is örülnék az ingyen pénznek és ha egész nap hobbizhatnék, de nincs bajom a munkával, ha nem jössz ki másokkal, akkor veled van a baj. Én elég kritikus vagyok emberekkel, de még így is meg tudom találni azokat a pontokat mindenkiben, amik alapján jól kijövünk, a baromságaikat meg ignorálom, nem az én dolgom, hogy ki mennyire hülye amúgy.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem fognak az idők végezetéig kitartani, - ha más nem, idő előtt el fog hunyni az, aki erre egy ideig hajlandó.

2. Előbb-utóbb elfogynak az energiáid, forrásaid és nem fogod tudni azt csinálni, ami jelenleg még leköt hobbiként.

3. HA MEGÉLED A NYUGDÍJAT, - bár erre eléggé kevés az esély, - életed alkonyán annyi jövedelmed nem lesz, hogy önerőből felbukhass belőle, mint egy büdös bogár.

4. Azok az emberek, akikkel valamilyen úton mégis sikerül valamilyen kapcsolatot kialakítanod, nem fognak komolyan venni, sőt, előítéletekkel fognak kezelni. -Nem lesz semmilyen területen, semmire, semmilyen szintű szövetségesed (akkorra sem, amikor erre egy számodra szerencsétlen élethelyzet miatt szükséged lenne)!

5. Ami ma leköt, nem biztos, hogy holnap is le fog - és ott fogsz ebben az esetben állni nulla szakmai ismerettel, munkatapasztalattal egy olyan világban, ahol több diploma és felsőfokú idegen nyelv ismeret sem garancia arra, hogy emberszámba vegyen bármilyen munkáltató!

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz változni, járhatsz a legjobb szakemberekhez is, nem fog semmit sem érni.

Drukkolok az eltartódnak, hogy legyenek felismerései és lépjen mielőbb a saját önbecsülése érdekében. Ismeretlenül is sajnálom.

tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!