Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek én is olyan...

Hogyan legyek én is olyan karizmatikus mint a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Például anno az egyetemen a javaslatára átalakították a tantervet, beszélt a tanszékvezetővel, és következő félévben már más volt a tárgyak sorrendje, és nem azért mert megbukott volna vagy valami, hanem mert úgy logikusabb a tanterv, ezt a HÖK-ösöknek nem sikerült elérni évek alatt.


Multinál dolgozik, magas pozícióban, egy konfliktust például egy buszon ha két ember szapulja egymást egy nézéssel elintéz, ilyen gengszter arcú emberek például egy dohányboltban elkezdenek vele beszélgetni, mintha 100 éve ismernék egymást, a pénztáros flörtöl vele.


Én hogy legyek ilyen? Nem jó képű, bár jól öltözködik, és valami zseni humorérzéke van, és meglepően nagy önkritikája akinek semmi nem ciki.


ma 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Fejlessz önbizalmat, önismeretet! Ez a kulcs.
ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!