Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önző, becstelen hazug...

Az önző, becstelen hazug emberekkel hogy a legjobb bánni?

Figyelt kérdés

Akitől szabadulni nem lehet, mert csak nyomja és nyomja a hazug, kiforgató monológokat hogy a saját malmára hajtsa a vizet. És ezt mind alpári, becstelen módon próbálja elérni, hogy a hazugságait higgyék el. Nála a "nem érdekel" nem használ sőt még jobban rázendít.

Az ilyenekkel hogyan érdemes bánni? Elhordani a sárga földig és elküldeni az @nyjába vagy egyszerűen körbe röhögni?



szept. 2. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Falhoz kell állítani aztán sortűz!
szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem állsz szóba vele. Nem értem miért kéne ezzel kezdeni bármit is. Miért nem lehet leszarni?
szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj,a csend itt a leghatásosabb fegyver!Önuralom kell hozzá!
szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2,3 Próbáltuk, mindhiába. Ezek mindig megtalálják az embert, bárhogy is próbál szabadulni tőle valaki.
szept. 2. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, én ezt egyáltalán nem tapasztaltam eddigi életem során. Akinek nem adtam figyelmet és energiát, hamar lekopott.
szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére megkaptuk a döntési választás lehetõségét.

A lényeg,a körülöttünk lévõ emberek viskedésére nem tudunk hatni de ahogy mi reagálunk egy helyzetre az csakis kizárólag rajtunk múlik.

szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Hatalmon lévő magyar politikusokról van szó? Azoktól sajnos tényleg nagyon nagyon nagyon nehéz lesz megszabadulni...

Ha meg csak valaki olyanról aki átlagember, azt nyugodtan tiltsd le kérdező. Vagy zárkózz el, ne hallgasd meg, esetleg egyik füleden be, a másikon ki. Ezen kívül ne adj neki támadási felületet is. Ha nem adsz neki figyelmet, nem hagyod magad provokálni, előbb utóbb feladja és elhúz.

szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában az élet megoldja...
szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Mosolyogni rajta. Előbb-utóbb észreveszi magát.
szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!