Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valakiben a te kedvességed, segítőkészséged lenézést, gyűlöletet ébreszt?

Figyelt kérdés

Tehát mielőtt kitámadnának, hogy erőszakkal segítem, nem, segítem ha kér, pénzt adok, ha kér, nem is keveset, de mégis gyűlölködve néz, azon van, hogy leszóljon, elrontsa a kedvem, a napom, ha látja mosolygok dühíti!

Tombol, tör zúz, minel megértőbb vagyok, annál őrültebb!

Miért ?


ma 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2 és 5-ös vagyok. Nem nárcisztikus, de valami nincs rendben nála.

Szerintem valamiért haragszik rád, és így adja tudtodra.

Mindenesetre ne engedd, hogy törjön zúzzon, ebben ne legyél megértő!

Próbálj beszélgetni vele, hátha kiderül, mi bántja.

A pénzzel nem lehet minden problémát megoldani, ezt legalábbis nem.

ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10 es miért, a nárci nem hisztizhet? Az meg épphogy őrjöng! Vagy ezt nem írja a használati útmutatójukban?
ma 15:27
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Milliónyi videó van youtube-on, hogy miről lehet felismerni a nárcisztikust, érdemes szakembereknek hinni, mint gyakoris kommentelőknek, akiknek sokszor fogalmuk sincs arról, mit írogatnak.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!