Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyire ellenséges...

Hogy lehet ennyire ellenséges egy eladó?!

Figyelt kérdés
Normálisan viszonyultam hozzá eddig (tulajdonképpen egy büfés, akinél lehet normális, főtt kaját venni az egyetemen), egyszer(!) elfelejtettem köszönni, és erre elkezd flegmázni nekem, hogy ő meg szeretne egy köszönést, mert mondtam szeretnék venni xy-t. Nem is az zavar hogy ezt sérelmezte, hanem bezzeg csak nekem mer visszapofázni, főleg hogy egyébként normálisan viszonyultam hozzá. Sajnos csak nála lehet normális főtt kaját venni, de ezentúl márcsak azért se fogok köszönni egy ekkora parasztnak. Nem is értem, ilyenek miért léteznek…

ma 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Egyszer sem felejtünk el köszönni, mivel a köszönés alapdolog, minden kulturált intelligens embernek. És teljesen jogos volt, hogy az eladó ezt szóvá tette."



"Attól, hogy van diplomád és két nyelven beszélsz, még az érzelmi intelligenciád lehet a béka segge alatt és, ahogy megnyilvánulsz és tévesen feltételezel dolgokat, hát, nem vall nagy értelmi intelligenciára sem."


Igen nyilván te sosem felejtettél el semmit, sosem álltál útban, felejtetted el tartani az ajtót, mert elbambultál stb. Viccesek ezek nagy GYK-s mintapolgárok.

Újra leírom, mert látom, még mindig nem fogtad fel. Először talán az eladón kérd számon az érzelmi intelligenciát, empátiát, hiszen a kérdezőnek annyi volt a bűne, hogy elfelejtett köszöni, az eladó reakciója meg bunkó volt is eltúlzott.


De te komolyan nem érted, amit olvasol?

Az eladó nemcsak szóvá tette, hanem elkezdett flegmázni a kérdezővel. Ebben mi annyira bonyolult, amit képtelen vagy megérteni? Udvariasan is jelezhette volna, de nem tette.


Egyébként láthatóan a logikával megint gondjaid vannak. Mi van, ha a kérdezőnek rossz napja volt, elbambult azért nem köszönt? Ja semmi, ő menjen a fenébe, bezzeg az eladóval legyen elnéző :D



"Milyen jogon általánosítasz? Csak azért, mert volt 1-2 rossz tapasztalatod? Attól, hogy diplomás vagy, nem vagy egy nagy észlény, azt biztos. És ezért is írtam, hogy te vagy a frusztrált proli, nemcsak ezért a mondatért, hanem az egész szövegedért, mert süt belőle a frusztráció."


Azt honnan tudod, mennyi tapasztalatom van? Sehonnan. Most arra mit írjak, h szted nem vagyok észlény?:D Bizonyára kardomba dőlök, mert egy vélhetően nálam jóval kevesebb skillel rendelkező titkárnő nem tart intelligensnek.

És milyen jogon kérsz számon? Akkor és úgy általánosítok, ahogy akarok, ha akarok.


Az "álszent"szót még mindig rosszul használod.


_

"Persze ezt a szemébe nem mered mondani, de a neten melldöntögetve parasztozod a háta mögött, ugye. 😏"


Ha meg leugatta volna, itt visítanátok, hogy milyen bunkó volt: D Annyira fárasztóak vagytok.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!