Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sóhajtozik a bolti...

Miért sóhajtozik a bolti eladó? 30F

Figyelt kérdés
Van a környékünkön egy Coop, ahova heti 2-3 alkalommal be szoktam lépni pár percre venni pár apróságot. Elég sok eladó van, ahogy észrevettem 2 műszakban dolgoznak, össze-vissza járnak ha a napokat nézzük, meg nem is csak kasszázás a dolguk, szóval általában mindig más eladó van a kasszában ha megyek. Észrevettem hogy az egyik 50-60 közötti nő nagyokat sóhajt ha ő van a kasszában mikor fizetni megyek. Volt hogy akkor is egy jó nagyot sóhajtott mikor az ajtónál állt és köszöntem neki. Ebből arra következtetek hogy velem lehet baja. Nem mondtam semmi rosszat, nem kérdezgetek, nem szóltam be, nem reklamáltam, gyorsan összeszedem amit akarok és megyek is. Múltkor is akkorát sóhajtott mikor meglátott hogy szinte visszhangzott az üzlet :D Mi baja lehet velem?
tegnapelőtt 19:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Van egy másik nő, aki a húspultban szokott lenni, őt is hallottam már sóhajtani meg motyogni ha mentem arra (pedig húspultból nem szoktam kérni)
tegnapelőtt 19:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Arra, hogy fáradt. De az is lehet, hogy a szívével van baj.

De egy vagy a napi 2000 közül, nem is emlékszik rád.

tegnapelőtt 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Kiégtek már ezek rég, ne keresd az okát. Én is tapasztaltam már ilyet, nem kell az ilyenekkel foglalkozni!
tegnapelőtt 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőség jutott eszembe:

1: fáradtak/ nem fiatalok már.

2: idegesítő vagy és már előre lefáradnak tőled.

3: bunkók.

Őszintén ez a 3 közül bármelyik lehet és egyik sem zárja ki a másikat.

tegnapelőtt 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha más ment fizetni, nem hallottam őket sóhajtozni. Szóval nem hiszem hogy kiégés vagy betegség. Volt hogy az eladó nő ilyen nagyon hosszú "hjaaaaajjhhh" sóhajtást vágott le hogy csak néztem :D mitől lenne idegesítő ha a köszönésen kívül semmit nem mondok.
tegnapelőtt 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet rákérdeznék, hogy mi a probléma? Ha bunkó meg panaszt tennék rá a központban.
tegnapelőtt 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor csak nem tetszik nekik a fejed, van ez így!
tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálnak dolgozni. Én meg ezek miatt utálok vásárolni.nem is veszek már szinte semmit, csak amit muszáj.
tegnapelőtt 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Lehet izgulnak rád.
tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

Vagy azért sóhajt, mert ha jó vágású vagy sajnál, hogy neked kell magad ellátni és nincs mögötted csaj vagy család, akinek a dolga lenne ez,

Vagy azért sóhajt, mert te szexi vagy, ő meg nem, és zavarja a különbség,

Vagy azért sóhajt, mert el akar érni többet az életben, de ha látja, hogy te sokkal többet el tudnál, de még neked se könnyu, akkor az romba dönti az ő jövőképét, hogy mit akarna már ő, ha még neked se megy.

Ilyesmik.

tegnap 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!