Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az exem párja zaklat sőt már...

Az exem párja zaklat sőt már fenyeget is. Rendőrség bevonás nélkül mit tehetek?

Figyelt kérdés

Vannak a rendőrségen ismerőseik ezáltal sose lett semmi egyik ügyből se. Most viszont olyan dolog miatt zaklat és tesz nekem keresztbe amihez nekem semmi közöm de ő még is azt gondolja.

Úgy hiszi hogy én állok egy bizonyos kamu profil mögött ahonnan kapott sok üzenetet, az hogy ezek mikről szóltak nem tudom. Ők meg a tiltás helyett kommunikáltak vele. Ebben a legrosszabb az hogy az exemmel együtt azt hiszik hogy én állok a kamuprofil mögött holott nem, ezt el is mondtam nekik hogy ehhez semmi közöm, de hiába. Ti ilyenkor mit tennétek?



#zaklatás #profil #Mehbolondult
ma 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

"Vannak a rendőrségen ismerőseik ezáltal sose lett semmi egyik ügyből se"


Ja, hogyne. Ez csak így megy.

ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Igen, így megy. Itt a településen is nem fizet albérletet az egyik srác a családjával. A tulaj ráhívta a rendőröket, hogy ki legyen lakoltatva akik kijöttek és látták kihez hívták őket (volt rendőr) pacsiztak és mentek a dolgukra.
ma 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: írásbeli feljelentést nem lehet ennyivel elintézni. Kihívni rendőröket valahová nem feljelentés.
ma 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

“ A tulaj ráhívta a rendőröket, hogy ki legyen lakoltatva”


A tulaj akkor egy világi kretén. Mit gondolt, ki megy két járőr, a helyszínen megállapítja, hogy na biza itt neked van igazad és kilakoltatnak mindenkit? Embereknek hogy lehet ennyi esze?

Egy kilakoltatás ennél azért picit bonyolultabb. Egy két papír, végzés azért kell hozzá.

ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem gond nem a kérdésedre válaszolok mert az egyértelmű, hogy semmit illetve ha igen akkor nem itt kérdeznéd.


Próbálok inkább segíteni.


1.Párod ha nem bízik benned miért lehet?


2.Kérj jogi tanácsadást ha megteheted aztán indítsd el a szükséges lépéseket távoltartási kérése stb.


Jelenleg ennyit tudtam, remélem használ.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsánat, exet írtál, akkor csak a második érvényes.


5-ös voltam

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!