Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki le írná mitől jó...

Valaki le írná mitől jó azariah zenéje és mitől jóképű?

Figyelt kérdés
ma 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te csak irigy vagy. 🤷🏻‍♀️
ma 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Lehetnék,de arra hogy patkány emberekért rajonganak a nők,talán nem kéne
ma 01:10
 13/16 anonim ***** válasza:

#5 Konkrétan még csak nem is védtem. Ennyire érzékeny vagy?

(a többi kommentedet olvasva: igen)

ma 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hangszerelés k@va jó. Dalszöveg 10/10. Előadásmód, te szentséges szűz anyja! Műfajt meg se említsük, mert belebolondulsz. Az évszázad zenei művésze. Ezt nem elmagyarázni lehet, hanem átérezni!
ma 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem Azaria full neutrális. Zenéje nem nagyon vàlt ki belőlem semmit, még annyira sem hogy ezen hörögjek hogy miért szeretik ennyien.


De kérdező neked valami nagyon komoly frusztràcióid lehetnek, ezen kéne dolgoznod inkàbb valamit, mert a válaszok amiket keresel, valahol annak a mélyén lesznek.


Nem ott hogy miért szeretik annyira Azariàt.

ma 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kúrt volna meg valami csajt valami lángosfesztiválon a toitoi klotyó mögött, a mai napig fogalmam se lenne, hogy ki ő, a zenéjét se hallottam soha.
ma 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!