Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki le írná mitől jó...

Valaki le írná mitől jó azariah zenéje és mitől jóképű?

Figyelt kérdés
ma 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én 38 évesen már nem is keresem ezeket az okokat, de azért jó érzés, hogy nem vagyok egyedül e kérdésekkel 😀

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az emberek mennek a divat után,nyugdíjas nők is hallgatják,próbállnak fiatalosak maradni
ma 00:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Az emberi preferenciákat nem lehet érvekkel megindokolni, mert nem racionális alapúak.


A te ízlésed is szar egy csomó ember szemében, tökmindegy, hogy mi/ki tetszik neked. Az ilyesmi szubjektív. Nem kell rá indokokat keresni, vagy tetszik, vagy nem, mindkét opció teljesen rendben van.


Azt viszont gáznam tartom, hogy mindig amikor felkapott lesz valaki, egy rakás ember a létező legnagyobb vehemenciával kapálózik ellene.

Ha azariah nem lenne sikeres, akkor te is nagy ívben sz.rnál rá, nem értetlenkednél, hogy mégis mi benne a jó. Ezt meg tudod tenni most is, nem kell foglalkozni vele.

ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem azért ennyire népszerű, mert valami YouTube videós volt
ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 mért véded ennyire?
ma 00:44
 6/13 anonim ***** válasza:

3!

Az egy dolog, hogy szubjektív, de attól még lehetnek megfogalmazható okok...

Én pl. szeretem/szerettem a Black-out zenekart, mert érdekesnek, egyedinek találtam a szövegeiket, kellemes a zenék dallama, és profi zenészek.

Ettől függetlenül tudom, hogy a legtöbb ember számára egy rakás sz@r, mert mondjuk mások a preferenciák (pl. nem lehet rá táncolni), de attól még tudok válaszolni arra a kérdésre, hogy szerintem miért jó.

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy car azika zenėje,de annyira közel se jó hogy a fél országnak bejöjjön,a nyugdíjas nőknek se jön be,le írtam mért hallgatják
ma 00:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Azariah nem férfias,az nem baj,engem meg világéletembe megaláztak a nők hogy te kisfiu,öcskös
ma 00:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Elmondták neked azok a nyugdíjas nők, hogy miért hallgatják, vagy csak magadtól kitaláltál valami elméletet függetlenül attól, hogy mennyire valós?
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megcsalta a nőjét egy gyereklány rajongóját nyúl módjára tologatta,utána szidta,a barátnőjével kibékült,ez csak a szülőket minősíti hogy együtt csápolnak a gyerekkel azika koncerten,végülis,delonnak is elnéztek mindent,sőt,mezei srácoknak is
ma 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!