Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki yutuber ha...

Miért lesz valaki yutuber ha a kritikát nem bírja elviselni?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tud beszélni, csúnya, igénytelen hiába a szép köret egyszerűen menthetetlen. Szerinetem nem korrekt az, hogy kikapcsolják azokat a hozzászólókat akik igényesen, de negatív kritikákat fogalmaznak. Ezzel átverik a nézőket és egy olyan képet alakítanak ki magukról ami nem is igaz. Az is az emberek véleménye ami a kritikáról szól.

#YouTube #Live #Yutuber
ma 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénzért, könnyű kereseti lehetőségnek gondolja.
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez elég jelentéktelen jövedelem, ha lehet nevezni jövedelemnek. Életképtelen szagú!
ma 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: Ők nyilván azt hiszik, hogy annyira jók, hogy befutnak majd. De nem sikerül mindenkinek.
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, hol meg volt nyitva a kommentelés a video alatt, de a videot készítő alpárian reagált a negatív kommentekre. A videó igényes volt, de a videós nem igazán tudta kifejezni, hogy mire gondol. Tulajdonképpen félig igazat adtam magamban a videó készítőjének arról amiről a videó szólt. De a kommentelőknek is igazuk volt részben. De az alpári stílust szerintem nem lehet megbocsátani kommentekben sem. Ugyanis, ha valaki feltesz, egy videót, képet, gondolatokat, akkor igenis vállalja fel, az esetleges negatív visszajelzéseket is! Mert felelős a feltett tartalomért. Lehetett volna jobban megszerkezteni a videót, kicsit átvariálni, mert sokszor más jött le a kommentelőknek, mint amit a videós mondani akart ezzel. Nem baj, ha hibázunk, de vállaljuk már azt is, hogy ez nem mindenkinek fog tetszeni. Nem volt rossz videó, de van még hova fejlődni az adott embernek.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én azt vettem észre, hogy aki live-ozik az nem az igényességről híres.

Inkább a tehetetlenséget látni. Fejlődés ugyan már, ahhoz új elme kéne.

ma 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár live akár video, a kommenteket letiltani gyávaság. A negatív kritikákat is el kell fogadni, mert segíthet abban, hogy mit csinált rosszul az adott illető. A fejlődéshez bele kell tenni az időt és az energiát. Utána kell járni a dolgoknak amiről beszél, több oldalát is meg kell nézni, gyakorolni kell a kommunikációt, igenis el kell olvasni a negatív kommenteket is, hallgatni egy külső személyre hogy egy igényes tartalom jöhessen össze. Van aki ezt megteszi, van akinek nincs ideje rá van aki meg lusta hozzá.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!