Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért boldogság...

A magyarok miért boldogság ellenesek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatim alapján mások boldogtalanságának sokan jobban örülnek,meg irigyek és kárörvendők..
tegnap 13:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Hogy lenne már mindegy?
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24%
#18: ha Magyarországon nem találsz egyetlen boldog embert sem, akkor bizony benned van a hiba.
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%
Attól még, hogy máshol szarabb, itt nem lesz jó, kérdező. Egyébként meg európai uniós ország vagyunk. Nyilván a többi EU-s országhoz hasonlítjuk magunkat, nem egy ázsiai diktatúrához.
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ez mentalitástól is függ. Afrikában nagyobb a szegénység, mint itt, a mentalitás mégis vidámabb, életigenlőbb. Latin-Amerikában úgyszintén.

Itt a pesszimizmus népbetegség, a kedvetlenség szintén. Talán az is benne van, hogy itt erősebb az a mentalitás, hogy annyit érsz, amennyi vagyonod van. Afrikában meg ha kunyhóban élsz, akkor se néz le a környezeted és sokat süt a nap. Az emberek tudják, hogy szegénység ide vagy oda, egy életünk van és próbálnak jókedvűek lenni.

tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

234-es


"itt erősebb az a mentalitás, hogy annyit érsz, amennyi vagyonod van."


Teljesen igazad van!

tegnap 20:07
 26/29 A kérdező kommentje:
24-es akart lenni,bocsi
tegnap 20:07
 27/29 anonim ***** válasza:
52%

"Teljesen igazad van!"


. Ezzel el is árultál mindent magadról.

tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A legfontosabb probléma az, hogy a magyar képtelen felelősséget vállalni: mindig mindenért más a hibás. "Én", hogy mit tettem/nem tettem magamért meg, arról nem gondolkodik. Ez a legnagyobb probléma és itt jön, be, hogy "...mások boldogtalanságának sokan jobban örülnek,meg irigyek és kárörvendők..", mert így van idejük a másikkal foglalkozni, a saját xarukkal meg nem.


Érdemes elolvasni Csernus: "A magyar" c. könyvét. Minden benne van, megoldási opcióval együtt.

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
83%
Köszi. Most, hogy tudom, hogy észak Koreában sokkal rosszabbul élnek, már nem is zavar, hogy munkanélküli vagyok, a páromnak kell eltartania, tartós betegségem van, a szüleim pedig szarnak rám! Mennyivel jobb lett az életem!
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!