Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen embertelenül...

Miért ilyen embertelenül gonoszak és rosszindulatúak az emberek?

Figyelt kérdés
Hihetetlen. Legyen szó egy tulipánról vagy a háziállatokról.Nem hogy kényesebb témákról. Egyből megy a szidalmazás a méregetés a gonoszkodás,panaszkodás,irigykedés,pofátlanság,bunkóság és szidalmazás.

szept. 14. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Hol?

Én sosem tapasztaltam ezt.

Vagy neten? Az nem az élet.

szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Rossz körökben mozogsz.

Én nem ezt tapasztalom.

szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenhol. Interneten főleg ,munkahelyen, egy random boltban.
szept. 14. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Kommentszekciókban sok az idióta közléskényszeres szidalmazásra kiéhezett általában boomer. Való életben azért elvegyülnek a normális emberek között, de a netet azt uralják.
szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy szó:magyarok...
szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

#5:

Persze, mert más országokban nincs ilyen egyáltalán, mi? Te is tipikus magyar vagy, csípőből fikázod a saját nemzetedet, mintha te nem is lennél az.

szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látjàtok? Erről beszéltem. Megért az emberiség a pusztulásra.
szept. 14. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Hazánk rettenetesen traumatizált több generációra visszamenőleg, és ők nevelték ki az új generációkat. Az új generáció meg ahelyett, hogy tanult volna az előzőek hibájából, egyesek ugyanazokat elkövetik, vagy sőt, rosszabbat is tesznek.

Az előző generációtól ezt a mintát tanulta el, hogy legyen gonosz, irigy, rosszindulatú.

szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ebben nőttek fel, ilyen közegben szocializálódtak sokan, nekik ez a megszokott, az "alapbeállítás". Ahogy előttem is írták, ez egy generációkon átívelő viselkedésminta is, amit nem tudtak és/vagy akartak megtörni, így beleivódik az újabb generációkba.
szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Csernus: A magyar c. Művét, minden benne van.
szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!