Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ilyen kötekedök, rosszin...

Miert ilyen kötekedök, rosszindulatuak,veszekedösek a magyarok? Sok orszagot ismerek,Nyugateuropaban elek, de ilyen rossz tapasztalatom meg nem volt,mint Magyatorszagon.Rosszul organizaltak, figyelmetlenek,baratsagtalanok, es nem tudnak autot vezetni

Figyelt kérdés

júl. 28. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert ami a szívünkön az a szánkon :D Itt nincs a másikkal szembeni jópofizás. Én szeretem, hogy megmondjuk amit gondolunk.
júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szokásos, mindenki más hülye, csak te vagy dízelmozdony...
júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Magyarok - ennyi
júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
2 az, hogy valaki bunkó és rosszindulatú, nem az őszinteségbe tartozik. Sokaknál ez nem őszinteség, hanem bunkóság.
júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Igazad van, ilyenek. Nem tudom mért.


#2 Ezt csak a cigányok csinálják. Nincs is értelme amiket mondanak.


#3 Ne mond ezt, még nem biztos, hogy ő így értette.

júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Te egy egész nemzetről alkottál negatív kritikát. Ez a negatív kritika rád is igaz, mert magyar vagy?
júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondanám nemzetnek a magyarokat. A magyarokat sok nemzet alkotja. Egy újabb őrült dolga a mai beteg társadalomnak. Nem csak felpumpálták 8 milliárdra az éhezőket, országokat hoztak létre a nemzetiségektől függetlenül.
júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar.
júl. 28. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Tény, hogy van egy igencsak hangos réteg, aminek tagjaira illik e leírás, azért szerencsére, még az egyre csak romló morál mellett is, nem tartunk ott, hogy ez az egész nemzetre igaz lenne.
júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert melegük van. A rekordhosszú hőségriadóban szerezted a tapasztalataidat szerintem, más olyankor nem is megy emberek közé ha nem muszáj. Bár elég sok az idióta az tény, de most szerintem sokkal több bajuk volt az embereknek a hőség miatt.
júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!