Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek kategóriás felnőttek,...

Emberek kategóriás felnőttek, szoktatok meséket nézni?

Figyelt kérdés
szept. 8. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát úgy magamtól nem nagyon nézek gyerekeknek szánt meséket, mesefilmeket, de vannak gyerekeim, és velük néha szoktam, olyan is van, amit kimondottan szeretek.
szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, filmet sem nagyon, évente 1-2-t max. Inkább YT shortsokat, azt is ritkán. Inkább programozok, a szervereimet bütykölöm, vagy tanulok valamit.
szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Klasszikus meséket már nem nagyon nézek, bár például nosztalgiából megnéztem a Csipet Csapatot. Modern mozi-animációkat nézek, amiket én már nem tartok klasszikusoknak. Mert alapvetően nem kisgyerekeknek készítik azokat és széles korosztályt érnek el. Illetve animerajongó voltam. Kissé idősebb párom viszont máig szereti a meséket és hétvégenként nézi a Disney matinét. Gyerek nélkül. :-)


35/F

szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13+

Például modern animációkból a Jégvarázs nagy kedvencem még ennyi idősen is és várom a 3. részt. Várom a 2. Zooptropolis-t, illetve a sárkány volt még nagy kedvencem. Ezeket folyamatosan követem, bár nem minden tetszik. Inkább a komolyabb és mélyebb.

szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, a nagy átlaghoz képest ill. magamhoz képest "ritkán"-nak vagy "gyakran"-nak számítok. Mert pl. sorozatokat egyáltalán nem nézek sem élőszereplőset, sem animáltat, filmeket viszont sokat... a "legfontosabb" adott évben kijövő animációs filmek többségét megnézem, amióta nagyobb figyelmet fordítok a filmekre (olyan 2016-7 óta), de jóval több élőszereplős filmet nézek és azokat is preferálom igazából, mert úgy teljes nekem egy színészi játék, és simán lehet csak a médium a különbség két sztori között. Nézek komolyabb és lájtosabb filmeket is egyaránt, nem ettől függ.
szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!