Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember vagyok, ha...

Milyen ember vagyok, ha megmondom mindenkinek, hogy minek mire van szüksége (szerintem), ha kéri, ha nem, ha én vagyok a megtestesült józan és racionális gondolkodás?

Figyelt kérdés

szept. 7. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Okoskodó. Nem lehetsz túl népszerű. Akkor mond a véleményed ha valaki kérdezi, mert mindenkinek van sajátja és senkit nem érdekel a tiéd.
szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nárcisztikus.
szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1: De más véleménye az butaság :)
szept. 7. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"én vagyok a megtestesült józan és racionális gondolkodás"

Kérdés, hogy vajon mások is így látnak-e téged és nem csak isten-komplexusod van, a tévedhetetlen megmondóember szerepében. És vajon pozitívan fogadják-e amit mondasz, vagy anélkül is jártatod a szádat, mert neked közléskényszered van és nem maradhat benned az okosság?


"én vagyok a megtestesült józan és racionális gondolkodás"

Minden önelégült seggfej hasonlóan jókat tud magáról kiállítani és elismerően bólogatni, hogy milyen jól gondolja.

szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló anyós alapanyag.
szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4: De kérem, én az állításaimat objektív, racionális tényekkel alátámasztom, innentől kezdve az én meglátásom a legjobb. Meg amúgy is tájékozottabb vagyok, mint az átlag.


#5: De kérm, én férfi vagyok.

szept. 7. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatlan, okoskodó, idegesítö, veszekedös
szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

" az állításaimat objektív, racionális tényekkel alátámasztom"

Ehhez képest az első szubjektív válaszban leírtad, hogy más véleménye butaság (tények alátámasztása nélkül), a másik szubjektív válaszban pedig azt, hogy te tájékozottabb vagy az átlagnál (tények alátámasztása nélkül).


Te csak egy béna troll vagy, aki azzal fog játszani, hogy mindenkinek az óvodás szintű visszatérő fordulattal reagál, hogy "nem is, mert én vagyok az okosabb". Ez ide kevés lesz.

szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: A többi válaszoló sem támasztotta alá érvekkel az állításait.
szept. 7. 17:29
 10/15 anonim válasza:
84%

Nézd szoktak mondani hogy a vélemény olyan mint fing.

Mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra 😂

szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!