Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a szar embereknek...

Miért van a szar embereknek jó életük?

Figyelt kérdés
Naponta látom redditen meg egyéb social medián, hogy emberek akik kib@szottul rosszindulatúak mások felé milyen jól megvannak. Jó családjuk, állásuk, múltjuk van, miközben fikáznak másokat hülyeségekért. Persze egy nagyon okos mondhatja azt is, hogy felettem is lehet ítélkezni, és én nem mondom magam “jó” embernek, de ezeknél rosszabb se vagyok. Akkor miért van az, hogy én jövök egy diszfunkcionális családból, és hogy kb. egész életemben küzdenem kellett, hogy boldog lehessek. Nagyon szarul esik ez a tudat. Nincs igazság ezen a földön, én így tapasztalom.

szept. 6. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
#10. Jól írtad.
szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A közösségi médiában látottakra nem szabad alapozni. Oda a legtöbben csakis a legszebb és egyben kiragadott remek pillanataikat pakolják ki, ami által könnyen születhet egy torz kép az illetőről, mivel a negatív dolgairól, eseményeiről nem posztol semmit sem. Neten, mivel annak nyoma marad, illetve szinte bárki láthatja az ottani dolgokat, szinte mindenki igyekszik a legjobb oldalát mutatni, így tényleg nem szabad az ott látottak alapján megítélni másokat, meg következtetéseket levonni. Pláne nem a netes "perszóna" alapján beskatulyázni valakit jóként, vagy rosszként.
okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!