Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az embereknek nem kellene...

Ha az embereknek nem kellene pisilniük, kakilniuk, könnyebb lenne az életük?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Könnyebb.
2023. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Fordítsd meg a kérdést.


Mitől nehezebb az életed attól, hogy pisilned és kakilnod kell?


Nekem nem nehezíti meg az életem, sőt, mindkettő tud irtó jó érzés lenni.

2023. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem ez a 2 dolog az életem legnagyobb problémája.
2023. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Más megközelítés szerint:

Ha egészséges az ember, akkor neki többnyire érdektelen, hogy igen vagy nem. Viszont!

Ha valaki tudja, hogy mit jelent az a szó, hogy inkontinencia (ami lehet vizelet-, széklet-, vagy mindkettő egyszerre), <és esetleg szenvedő alanya is ennek>, akkor annak megváltás lenne, ha nem kellene emiatt szégyenkeznie állandóan, és nem kellene ezzel a dologgal foglalkoznia.

2023. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Nekem sokkal könnyebb lenne az életem. Pl üdítő lenne, ha végig tudnék aludni 8 órát, és nem kellene 2 óránként főlkelnem wcre, sokkal kipihentebb lehetnék. Itt kezdődik.

Aztán nem kellene azon aggódni, eljutok e a-ból b-be mert min. 2 óránként pisilem kell. Baromi idegesítő, hogy elmegyek otthon pisilni, mire leérek a vonatállomásra ami fél órára van, ott is el kell mennem, de legkésőbb a vonatút vége felé, mire felérek a fővárosba megint. pedig a vonatút is csak fél óra. Ha melóba megyek ami 1 óra séta, akkor is. Arról nem beszélve , hogy a gyomrom túlérzékeny, és random lesz hasmenésem, még akkor is ha szimplán ideges vagyok valamiért. mikor az új munkahelyemen kezdtem, az első 3 hónapban minden reggel hasmenéssel küzdöttem, de legalább ez idővel elmúlt. Mikor anno suliban vizsgáztam, szintén ez volt.

2023. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!