Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önvédelmi eszközök nem túl...

Az önvédelmi eszközök nem túl veszélyesek az emberre?

Figyelt kérdés

A paprika, vagy a gáz veszélyes. Súlyosan károsíthatja a szemet, a szájat, a tüdőt. Az illető károsodhat, és lehet, hogy meg sem gyógyul neki. A sokkolótól megállhat, vagy sérülhet a szíve.


Tudom, hogy az illető nem jó valaki. Valószínű szociopata, és veszélyes a társadalomra, agresszív, és elmebeteg. Tudnotok kell, hogy hasonlók között él, és valószínű egymástól is annyi bántást kapnak, hogy el sem hinnétek, és valószínű sokkal több bántást kap másoktól is. A korlátozott lehetőségei, vagy ha soha nem kapott jót senkitől, az még rosszabb.


Kitaláltam egy olyan eszközt, ami nem veszélyes. Egy olyan folyadékot lő ki, ami nem veszélyes egyáltalán. Nem mérgező, nincs semmi veszélyes hatása, akár meg is lehetne inni. De amikor a szembe megy, akkor 30 másodpercre elveszi az ember látását, és csak fényeket lát. Utána a látás maradéktalanul visszajön. Ezalatt az áldozat el tud menekülni.


A paprikát valaki bírja, lehet, hogy nem is lesz hatásos.


De ennél akármilyen erős is az illető, ártalmatlanítja, nem fog tudni mit tenni, nem látja az áldozatát. Utána visszajön a látása. Fényeket látni fog, nagyjából tudni fogja, hogy hol van a ház, vagy hogy mit csináljon, mert nem lenne jó, ha azt hinné, hogy megvakult, vagy hogy olyan helyre menjen, ahol megsérül. Nem csíp, és nem is sérül semmi. Allergia sem lehet, és a sima folyadék kimenne a szemből, és nem károsítana semmit. Ez a leghatékonyabb, és legkevésbé rossz módja, hogy hatástalanítsanak egy bűnözőt. Nem lesz baj, nem sérül senki.


szept. 4. 20:27
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
93%
Húzz már aludni gyerek.unalmas vagy már
szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megtámad, és veszélyben vagy, tulajdonképpen meg lehet ölni :D
szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Anno cigány leszúrta valakit, de megvédte magát, és megúszta a börtönbüntetést
szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem védem meg magam akkor, ha megtámadnak. De inkább menekülök, minthogy én is megsérüljek.


Nem szabad kiállni vele, ha el is tudsz menekülni. Azért főleg nem, hogy szándékosan sérülést okozz neki.

szept. 4. 23:54
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:

Remélem akkor is így fogsz gondolkodni, amikor a védtelen kislányodat támadja meg egy őrült.

szept. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Brühühü, szegény támadócskànak bibije lesz. 🥺

Szrom le, ha valaki rám támad akkor legyen is baja, nem fogom babusgatni. Nem kell rátámadni màsokra és egyből nem kapnak paprikasprayt a képükbe, ilyen egyszerű.

szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van kérdező, leadtad a telefonod?
szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Akkor nyilván megvédeném a gyerekem, és ő menekülne, de utána én is, ha már biztonságban van, mert az sem lenne jó, ha én is megsérülnék. Gyerekem nincs, szóval ilyen biztos nem lesz, de akinek van, az természetesen megvédi a támadótól, és ahogy tud, utána ő is menekül, vagy ha ártalmatlanná tette a támadót, szól a hatóságnak, hogy az intézkedjen. Nem szabad kiállni a támadóval, ha menekülni is tudsz, főleg csak hogy sérülést okozz neki.
szept. 5. 12:48
 39/54 A kérdező kommentje:

Bőrön keresztül nem tudna felszívódni, szóval nem lenne jó, marad a szem, meg a nyálkahártya. Talán ha a folyadék úgy megy, hogy szélesebben, és ha kis mennyiség is hatásos, akkor ha bemegy a szemüveg mögé, akkor is hatni fog. Viszont nem szabad mérgezőnek, vagy veszélyesnek lennie, a rövid idejű látásromlás tökéletes lenne az ártalmatlanításra, és hogy ezalatt elmeneküljön az illető. Ha káros lenne, vagy maradandó romlást okozna, az nem lenne jó, akkor már inkább ne is legyen olyan önvédelmi fegyver.


De az önvédelmi cuccoknak nem szabadna károsnak lennie, vagy maradandó sérülést okozni, csak ártalmatlanításra szabadna használni.

szept. 5. 12:53
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan vége a tanításnak, a többi kérdése alatt is felbukkant.
szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!