Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önvédelmi eszközök nem túl...

Az önvédelmi eszközök nem túl veszélyesek az emberre?

Figyelt kérdés

A paprika, vagy a gáz veszélyes. Súlyosan károsíthatja a szemet, a szájat, a tüdőt. Az illető károsodhat, és lehet, hogy meg sem gyógyul neki. A sokkolótól megállhat, vagy sérülhet a szíve.


Tudom, hogy az illető nem jó valaki. Valószínű szociopata, és veszélyes a társadalomra, agresszív, és elmebeteg. Tudnotok kell, hogy hasonlók között él, és valószínű egymástól is annyi bántást kapnak, hogy el sem hinnétek, és valószínű sokkal több bántást kap másoktól is. A korlátozott lehetőségei, vagy ha soha nem kapott jót senkitől, az még rosszabb.


Kitaláltam egy olyan eszközt, ami nem veszélyes. Egy olyan folyadékot lő ki, ami nem veszélyes egyáltalán. Nem mérgező, nincs semmi veszélyes hatása, akár meg is lehetne inni. De amikor a szembe megy, akkor 30 másodpercre elveszi az ember látását, és csak fényeket lát. Utána a látás maradéktalanul visszajön. Ezalatt az áldozat el tud menekülni.


A paprikát valaki bírja, lehet, hogy nem is lesz hatásos.


De ennél akármilyen erős is az illető, ártalmatlanítja, nem fog tudni mit tenni, nem látja az áldozatát. Utána visszajön a látása. Fényeket látni fog, nagyjából tudni fogja, hogy hol van a ház, vagy hogy mit csináljon, mert nem lenne jó, ha azt hinné, hogy megvakult, vagy hogy olyan helyre menjen, ahol megsérül. Nem csíp, és nem is sérül semmi. Allergia sem lehet, és a sima folyadék kimenne a szemből, és nem károsítana semmit. Ez a leghatékonyabb, és legkevésbé rossz módja, hogy hatástalanítsanak egy bűnözőt. Nem lesz baj, nem sérül senki.


szept. 4. 20:27
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
A lányoknak az is jó, ha csinálnak egy kamupénztárcát, amibe raknak egy kis pénzt, és leragasztják. Amikor támad a rabló, futáskor jól láthatóan eldobják az út közelében a pénztárcát, és elfutnak. A rabló amikor felveszi a pénztárcát, az üres lesz, és mire megnézi, hogy a leragasztott pénztárcába mennyi pénz volt, addig a lány el tud futni.
szept. 4. 21:26
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
#21: hány éves vagy? 11?
szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

"Annyian bántják, rossz élete van, valószínű bántalmazva is volt. Valószínű ilyen is lesz az élete. Pont nálad haljon meg, mert mielőtt támadhatna, ráfújsz valami paprikát, amitől tönkremegy a tüdeje?"


Kérdező, igazából 2 eset lehetséges veled kapcsolatban:

1. te egy ordenáré nagy troll vagy

2. egy szerencsétlen széplélek vagy, aki még csak a hírekben olvasott bűncselekményről, és kizárólag romantikus filmekben látott bűnözőket


Ha a második eset az igaz, akkor mássz le kérlek az elefántcsonttornyodból, és csodálkozz rá a világra, mert ha a világ csodálkozik rád, az neked fájni fog... Próbálok finoman fogalmazni: ki a búbánatos lóvalagát érdekli, hogy mennyire sérül meg az a védekezésem közben, aki megtámad, bántani akar engem és/vagy az enyéimet? Engem egyszer megtámadott egy szatír, be akart rángatni a bokrok közé. Gondolkodás nélkül, teli torokból ordítva rúgtam bele, amekkorát csak tudtam, szó szerint beborult az árokba a pasi. Még akkor is csak ült a járda szélén, amikor a rendőrök kiértek. ... és kapaszkodj meg: egy hajszálnyi lelkiismeret-furdalásom sincs miatta. Ha lett volna nálam paprika- vagy gázspray, természetesen lefújtam volna. (Azóta hordok magammal.)

szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Találkoztam már bűnözőkkel. Szerintem elég jól megvéd az, ha nem lát az illető. A legjobb, ha nem próbálod magad megoldani a helyzetet, hanem miután ártalmatlan lett, hívod a hatóságokat. Ha fájdalmat okozol neki, az nem teszi ártalmatlanná, inkább csak a hatóságok előtt büntetni akarod. De ezek súlyos testi sérüléseket is okozhatnak. Nem szabad ilyet csinálni, elég ha csak ártalmatlanná teszed, úgy, hogy nem lesz tőle baja.
szept. 4. 21:55
 25/54 A kérdező kommentje:

A támadásos esetek nem jók, és sajnálom akiket megtámadtak, és nagyon rossz lehet, és természetes, hogy valahogy védekezni kell. De vissza támadni úgy, hogy a másik súlyosan sérülhet, azt nem szabad. Én hívő vagyok, és ilyet biztos nem csinálnék.


Te is ember vagy, mint ők. Bocsáss meg nekik, ne haragudj rájuk. Senkinek sem szabad szenvedést okozni, és ha valaki szenved, az borzasztó dolog.

szept. 4. 22:14
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

"Te is ember vagy, mint ők. Bocsáss meg nekik, ne haragudj rájuk. Senkinek sem szabad szenvedést okozni, és ha valaki szenved, az borzasztó dolog."


Provokatív troll(ok). Nem hiszem, hogy egyedül vagy, hányan röhincséltek ott a gép előtt a kommentek megalkotása közben? Elhiszem, hogy még nincs lecke, de hogy egy rakás iskolásnak ilyen primitív szórakozásra legyen igánye, az azért valahol szomorú.

szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam, hogy nem szabad a másiknak szenvedést okozni. Ha ezt rossz kijelentésnek tartják, akkor ott nagy baj van. Ha az emberek csak szenvedést okoznak egymásnak, az borzasztó. Isten sem azt akarja, hogy bántsák egymást az emberek.
szept. 4. 22:47
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megtámad, esetleg fegyverrel, vagy ki akar rabolni, stb., azt én nem fogom sajnálni.
szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Más, ha többen támadnak meg, otthon, vagy ha egy fiatal éhező az utcán, fegyver nélkül.


Ha otthon támadnak meg, az ártalmatlanítás után jobb elhagyni a házat, és gyorsan értesíteni a hatóságokat. Ha többen vannak, érdemes menekülni, és hívni a hatóságot.


Ha az utcán támad meg valaki fegyver nélkül, akkor meg borzasztó dolog lenne súlyos sérülést okozni neki, ha ártalmatlanítani is lehetne sérülés nélkül, könnyedén, és utána nem lesz senkinek baja, neki se.

szept. 4. 23:40
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor ne védekezz, inkább verjenek és erőszakoljanak meg.
szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!