Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt harminc felettiek,...

Vannak itt harminc felettiek, akik tudatosan nem terveznek családot, de mondjuk párkapcsolatot sem?

Figyelt kérdés

Nektek mi az okotok rá? Mi miatt nem szeretnétek kapcsolatot, gyereket?


Én pl melegként tudom, hogy a legtöbb párkapcsolat mulandó, gyerekem ebben az országban csak nagyon boynolult módon lehet. Így inkább csak a mának élek, nem is nagyon tervezek sok évre előre. Majd minden amúgyis úgy alakul, ahogy az megvan írva.


30/F



aug. 31. 00:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14-es: "ahogyan a szülőkkel bánnak a fiatalok"-- abszolút egyetértek veled.
szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Öszintén? Anyám majd 20éve a fejemhez vágta, hogy azért ne szüljek gyereket, hogy ő nevelje. Mai napig nincs, párkapcsolat kifúj abban, hogy váltunk pár emailt néhány pasival, majd el is tünnek.
okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

22-es: jó kifogás, hogy anyád miatt nem szültél. Te is anyádra fogsz mindent Hogy ő kijelentett valamit, attól még te járhattad volna a magad útját.


Tehát te nem akartál gyereket, ismerd be, és ne anyádat hibáztasd.

okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Akartam gyereket. Rohadt szarul esett, hogy anyám beszólt. Úgyhogy tuti nem szülök
okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
22, 24 voltam. Minek szüljek?
okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Akkor neked anyakomplexusod van. Hogy egy felnőtt embernek az anyjától függjön, hogy szüljön-e gyereket, az abszurdum. Ezek szerint nem vagy felnőtt, ha ennyire anyádon lógsz.


Az én anyám sem örült, amikor terhes lettem, aztán a világon a legjobban az unokáját szerette. Az, hogy ő nem örült, egyáltalán nem befolyásolt, nem őt akartam terhelni vele, hanem az én felelősségem volt a gyermek felnevelése.

okt. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
És ha tényleg nem akarok gyereket? Valahogy nagyon nincs ínyemre a pelenkázás és társai. Így sem alszom jól, nem hiányzik rá a gyerek... (Amúgy is lelkileg tropa vagyok, szóval előbb adnám lelencbe a gyereket, mintsem felneveljem. Bocs)
okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27-es: ha saját elhatározásodból nem akarsz gyereket, azt tiszteletben kell tartani. Amennyiben nem anyádra fogod a döntésedet. Hanem felnőtt módra te határoztál így.
okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
27 lãtszik hogy lelkileg tropa vagy
okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy megszülettem
okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!