Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt harminc felettiek,...

Vannak itt harminc felettiek, akik tudatosan nem terveznek családot, de mondjuk párkapcsolatot sem?

Figyelt kérdés

Nektek mi az okotok rá? Mi miatt nem szeretnétek kapcsolatot, gyereket?


Én pl melegként tudom, hogy a legtöbb párkapcsolat mulandó, gyerekem ebben az országban csak nagyon boynolult módon lehet. Így inkább csak a mának élek, nem is nagyon tervezek sok évre előre. Majd minden amúgyis úgy alakul, ahogy az megvan írva.


30/F



aug. 31. 00:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%

Gyerek; utálom a gyerekeket. Terhes se akarok lenni, és szülni sem. Kirohasztja a fogakat, gerincproblémákat okoz, eltűnteti a derekat, lógósak lesznek a mellek, nagyobb az orr, segglyukra hasonlító ráncos has és alagút punci. Nem, nem fog olyan picire visszaszűkülni. Ha úgy lenne akkor nem létezne a férjöltés.

Na és a legszebb; meg is lehet halni a szülésben.

Külső, egészség, párkapcsolat tönkrement.

Lehet 30+ évig tartani a gyereket (egyedül, apuci fel szokott szívódni). Majd szeretne "önállósodni" a gyerek= fizessem neki az egyetemet, mellette az albit is. Később is hasonlóképp önállósodik, visszaköltözik a nyakamra hogy "spóroljon", " házra gyűjtsön", közbe ide cuccoltatja a párját és huuuupsz becsúszik a gyerek. :) huuupszika, becsúszott a második is.

Tarthatom a csipet-csapatot életem végéig, mint a lovakat.

Szinte csak ilyen példákat látok. 10/9 esetben ez van. Anyám barátnői is mind az unokákat nevelik, tartják, együtt lakva az egész pereputtyal. Ez nem élet. Inkább meghalnék de nem élnék így.


Párkapcsolat;

Nem hiányzik. A legtöbb férfi életképtelen lúzer. Elkényeztette, kiszolgálta őket az anyjuk mindig és ezt várják el kapcsolatban is. Ugyanaz, mintha gyerekem lenne, gondozni kell, csak ez még szexelni is akarna.. egy életképtelen, tőlem függő kisgyerek számomra viszont nem vonzó. Taszító.

Na meg belepofáznak mindenbe; nem bentre való a macska, minek az akvárium - sokat fogyaszt, ezt ne csináld azt ne csináld.

A saját házamba ne ugasson már nekem senki..a jó édes anyjával főnökösködjön.

aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
50%

Meleg vagyok és szociális fóbiás/introvertált.


Soha nem volt kapcsolatom, mert nyűgnek érzem ilyen szinten egy másik ember közelségét.

Pl húgomnak van barátja, és látom, ha autóval jönnek, megkérdezi egyik a másikat "Menjünk?"

Na, én egy önálló lényként tekintek magamra.

De vannak párok, akik együtt esznek, egyszerre alszanak.


Persze korábban szerettek volna tőlem kapcsolatot, de ha mélyebbre fordult az ismerkedést, elkezdtem leépíteni.


Most meg már kezdek belépni abba a korba, mikor már nem csak a szimpátia, külső számít, hanem, hogy mid van, mire vitted.

Meg nagyon megválogatja mindenki, hogy akar e bármit is.

Így az idő ennek dolgozik:)


36/f

aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Szolovjov ***** válasza:
55%
Egyrészt a genetikám sem alkalmas továbbörökítésre. Szaporodni csak az alfa hímeknek lenne szabad, akik minimum 90 kilósak, robosztus alkattal. Így nem sörösüveg vállú, gyenge utódok születnének. Másrészt csak úgy nemzenék utódot, ha az állam terrorgépezete nem tudna róla. Így nem vihetnék el például golyófogónak, amikor amerikai parancsra kirobbantanak egy háborút. Szóval ebbe a világba soha.
aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Független férfiként írom azt, hogy minden tiszteletem a 11 -es válaszolóé. Tökéletesen igaza van, főleg abban, ahogy a szülőkkel viselkednek a fiatalok.Ezt látom, hallom munkahelyen is, bővebb családban is.
aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
38%
11,gondolom egy veled megtörtént példát hoztál fel,süt belőled a fyűlölet,szeresd a macskáidat meg a vibrátorod
szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt már egy mérgező kapcsolatom, de szerencsére idejében vége lett. És nem az én hibámból.


Most nem szeretnék kapcsolatot. Nincs olyan ember, aki elfogadna egy különc, autista nőt, sajátos dolgokkal, gondolatokkal.


Van egy nagyon jó barátom, akivel naponta többször is beszélgetek. Remekül megértjük egymást.


És most minden jó! 😊

szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos elfogadna valaki,egy nőnek akkor nincs krapekja ha nem akar
szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

28 leszek, de nem tervezek gyerekvállalást a jövőben.


Úgy érzem, túl sok lemondással járna, plusz rosszul tűröm a fájdalmat, ezért nem is gondolkodom ilyesmiben.

szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

11-es: nagyon színesen fogalmazol. És őszinte vagy. Sajnos nagyon sok igazság van abban, amit előadsz.


Gyerek témában nem értek egyet, nincs az előírva, hogy a tested tönkre menjen. Szerintem nagyon szép dolog a gyermeknevelés.

szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
De sok meleg van itt a honlapon!
szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!