Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt harminc felettiek,...

Vannak itt harminc felettiek, akik tudatosan nem terveznek családot, de mondjuk párkapcsolatot sem?

Figyelt kérdés

Nektek mi az okotok rá? Mi miatt nem szeretnétek kapcsolatot, gyereket?


Én pl melegként tudom, hogy a legtöbb párkapcsolat mulandó, gyerekem ebben az országban csak nagyon boynolult módon lehet. Így inkább csak a mának élek, nem is nagyon tervezek sok évre előre. Majd minden amúgyis úgy alakul, ahogy az megvan írva.


30/F



aug. 31. 00:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Fogyatékosságom és elfogadottság miatt.

Beletőrödtem, hogy úgysem kellek senkinek

aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
#1 Ne törődj bele. Sok fogyatékkal élő talál magának párt, de sok olyan is van, aki teljesen egészséges, és mégsem kell senkinek.
aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

2# mivel nem ismersz, nem tudod milyen az életem :)

elég sokaknak nincs párjuk, csak azokat nem látod :)

aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Akkor törődj bele, ettől függetlenül amit leírtam, az igaz, hogy sok egészséges ember se kell senkinek..
aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Én ezt értem, nem olyan könnyű kezdeményezni fogyatékosként...
aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
volt már 4x, de mind úgy elküldtek, mintha sosem jöttem be neki, pedig sokszor rám néztek, aztán rájöttem, hogy fogyatékosságom miatt néztek meg :)
aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Tudom az nem vigasztal, amit írtam, de akkor is így van. De esetleg megpróbálhatnád az ismerkedést FB csoportokban, akik hasonló képességűek.
aug. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt, semmi nincs megírva. Másrészt pedig nem mindig jó úgy élni, ahogy puffan és kész.

Meleg férfi vagyok én is, volt több párkapcsolatom, évek óta szeretnék megint, szinte lehetetlen. Mégsem úgy élem a napjaimat,hogy ez az utolsó és mindent bele.Képtelen lennék.

A gyerekes családokat pedig nem irigylem egyáltalán.


Ismerkedés ma már heterónak,melegnek egyaránt nehéz az emberek önzősége,elrugaszkodott igényei miatt.


F / Bp

aug. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

Még nem vagyok 30, de ahogy alakulnak a dolgok, úgy néz ki nekem se lesz. Gyereket mondjuk nem is akartam soha, szóval ezt nem érzem veszteségnek.

Sajnos nem volt szerencsém a szerelemben, bár megtaláltam azokat, akikkel el tudtam volna képzelni az életem, de sajnos ők velem nem akartak semmit, pedig nem a tökéletest vártam. De vonzalom nélkül nem mentem bele kapcsolatba, mint sokan megteszik. De nem bánok semmit, valamiért ennek így kellett alakulnia, mindig hoppon maradtam, másé lett a kiszemeltem... Utána sok ideig nem tudtam feldolgozni, nem vagyok az a típus, aki csak úgy elengedi a számára fontos embereket.

Én sosem voltam az a típus, aki ezen nyavalygott, elfogadtam, hogy nekem így alakultak a dolgaim.

aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nagyon jól lehet élni párkapcsolat nélkül is, csak a világ meg a média állandóan nyomja ezt a kapcsolatosdit. Közben meg ha szétnézek, több a rossz kapcsolat, mint az irigylésre méltó... Egy csomó kapcsolatra nem cserélném le a szingli életemet, mert ennek is egy csomó előnye van, én élvezem. Persze nem is azzal telnek a napjaim, hogy a 4 fal között sírok, hogy miért nincs párom, miért nem jön össze. Kb nincs is időm ilyenre gondolni sem, mert állandóan jövök-megyek, kihasználom az időt. De tudom, hogy sokan életképtelenek egyedül, pedig lehet ezt máshogy is.
aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!