Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra milyen érzés olyan...

Számotokra milyen érzés olyan szineszeket nézni akik már meghaltak?

Figyelt kérdés
A halló halló című sorozat kapcsán kezdtem kutakodni a szineszek között, és hát elég sokan nem élnek már azóta. Számomra ez egy érdekes kissé furcsa érzés, hogy ők ott akkor éltek,ereztek,mozogtak,beszeltek,most viszont isten tudja hol vannak,vannak-e bármilyen formában. Látom a születési-halálozasi datumukat. Egy becsukott könyvet érzek. Megírt történet,lezárva. mit ereztek már elhunyt hírességeket látva?
aug. 29. 17:42
 1/7 rántotthúsosszendvics ***** válasza:
Ők is emberek voltak, ezért empátiával reagálok a hírre, és lesújtó érzéseim vannak. Ugyanakkor nem mondhatom, hogy szomorú vagyok, vagy hogy sírnék miattuk. Vannak azonban olyan híres emberek, akik jelentős szerepet játszottak a társadalomban, és ezért képesek gyászt kiváltani az emberekben. :)
aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# nem kifejezetten friss halálozások, egyszerűen csak lejárt az idejük mert ilyen 1910-20-30 környékén születtek
aug. 29. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem vált ki belőlem érzéseket

Ha nagyon friss a halálhír, ha olyan volt aki szimpatikus volt vagy nosztalgia miatt nézek valakit akkor kissé elszomorít és sajnálom hogy már nincs köztünk de nem töltök az ilyen gondolattal több időtt

aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok jelentősége van.
aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is mondd.

Kedvenc színészeim...

aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Hm. Elég friss még a "seb", két hónapja mikor apám meghalt, én is ezen gondolkodtam. Mit ér az élet, hova kerülünk utána? Tuti van reinkarnáció, csak tagadják. Fura visszanézni pl egy magyar filmet, ahol kb a fél színészgárda kihalt. De rájuk mondják, hogy halhatatlanok, hisz még hányszor levetítik a filmjeiket a haláluk után is (lásd fekete-fehér filmek)
aug. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen magukat a színészeket, vagy ha pl. zenéről van szó, akkor a zenészeket, énekeseket sajnálom, de - főleg filmek esetén - engem maga a mű az, ami érdekel, és nem a benne szereplő magánember.
szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!