Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy valami nem megy, nem sikerül, bárhogy próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Volt/van olyan dolog az életetekben aminél ezt éreztétek?

Bármi lehet, vizsga, család, munka, akármi.


Én személy szerint a jogosítvány megszerzésénél érzem ezt, harmadjára buktam meg a forgalmi vizsgán és azt érzem, hogy bárki bármit mondjon, én nem akarok mégegyszer nekifutni.

Egyszerűen érzem, hogy nem megy és kész, közben egyre jobban megutálom az egészet.


Nektek mi volt az aminél ezt éreztétek? :/



aug. 10. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakdolgozat-írással voltam így, erőltetni kellett a dolgot, mert a cél előtt pár méterrel összeesni nem érdemes..
aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valts oktatot.
aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt. A jogsi mondjuk pont ne milyen volt.

De nem kell belőle ügyet csinálni, nem kell mindenkinek vezetni, van aki ne malkalmas rá és kész

aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy neked is ez lenne a legjobb tanács, de azért leírom, mert nekem mégis bevált:

ha még benne vagy a 2 évben (régen sikeres KRESZ vizsga után ennyi idő állt rendelkezésre, hogy meglegyen a forgalmi is, mielőtt újra kellett volna az egészet kezdeni), lehet, hogy egy picit érdemes lenne egy időre pihentetni a vezetést. Írtad, hogy utálod, úgy pedig lesz benned egyfajta hárítás, és "csakazértsem" fog menni - ezt tapasztalatból mondom.

aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!