Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek, amikor elkezdte...

Mit éreztetek, amikor elkezdtetek próbálkozni, és hónapról-hónapra megjött?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akár több hónapba is telhet, mire összejön. Viszont 28 napos pontos ciklusom van, középidős peteéréssel. Ovuláció előtti napokban, ovuláció napján is együtt voltunk most is. És mégis megjön a 28. nap reggelén. Hosszú éveken keresztül bevált a megszakítás, a Pharmatex, jóformán minden, most meg elkezdtem aggódni, hogy talán megvolt az oka.
2016. júl. 25. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem 28 napos ciklus mellett, 12. napi peteéréssel 2. hónapban sikerült. Minden nap együtt voltunk, ahogy előtte is, szóval nem is koncentráltuk a dolgot. Szőnyegbombáztunk.:)


Szóval én nem aggódnék. Nem mindenki esik teherbe végül azzal a hülyeséggel, amit használtatok, és megszakítással se. Csak nagy az esélye, de ha nem, az egyszerű véletlen is lehet, nemcsak az, hogy meddők vagytok. Nyugi. Lehet, hogy mondjuk 10 évnyi esetből kijött volna végül egy véletlen baki.

2016. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi március óta próbálkozunk, sajnos eddig semmi. Minden hónapban csalódás, amikor megjön. A férjem is nagyon szomorú szokott lenni, én van, hogy sírok is. 2 hét múlva megyek orvoshoz, szeretném megnézetni magam, hogy mindent rendben talál-e. Kitartás nektek! Ez sajnos ilyen. Van akinek egyből sikerül, van akinek hónapokba, évekbe telik.
2016. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé rosszul esett de úgy voltam vele hogy új hónap új remények. Aztán volt egy 4 hónapos kimarádás. Utána megjött... Majd 1 hónap ki maradt... Következő hónapban pozitív lett a teszt. 16 hkm
2016. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Le maradt hogy 10. Hónapban sikerült 16 hkm
2016. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1, de azóta már egyáltalán nem védekezünk hónapok óta és így se semmi. És itt motoszkál a fejemben, hogy ezért vált be minden lutri védekezési módszer is talán.
2016. júl. 25. 09:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magad megnyugtatása végett menj el orvoshoz, ultrahanggal meg nézi a petefészkeidet. Van-e ciszta, van-e peteérés, ilyesmi! Én is 2 hét múlva ilyen miatt megyek :)
2016. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm van ebben a cipőben, amikor megjön neki akkor kb. embert tudna ölni olyan hangulatban van, aztán ahogy telnek a napok egyre jobb. Amikor jön a középidő akkor nagyon vidám és bizakodó, ahogy jön a mensi ideje egyre idegesebb és végül megint megjön neki, amikor újra elkeseredik. Nagyon sajnálom őt, ők is egy éve próbálkoznak már és semmi. Szeretnék segíteni neki, de sajnos nem tudok.
2016. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát engem is csalódás fog el mindig aznap. Kivizsgálásra még nem szeretnék menni. Egy fél éve amúgy is voltam, minden rendben, van peteérés, ciszta nincs. A pontos ciklusom miatt mindig azt gondoltam, nálunk aztán majd elsőre összejön. Hát nem így lett.
2016. júl. 25. 09:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam, ahogy te. Ahogy elhatároztam, hogy legyen baba, szinte rosszul esett, hogy az első próbálkozós hónapban megjött.

Aztán így ment egy évig, remenykedés, csalódás. Közben nem tettem semmit a sikerért, persze, a rendszeres szexen kívül, nem ovu teszteltem, nem hőmérőztem, nem szedtem vitaminokat.

Egy év után a pozitív tesztet alig hittem el. Sajnos, az a terhesség vetéléssel végződött.

Után a tudatosabb lettem, gyógyteázni kezdtem, vitaminokat szedek. Újra babát várok.

H most minden jól megy (most kezdem a 8. hetet), akkor kb két év fog eltelni az első próbálkozós hónaptól addig, hogy a baba a karomban lehet.

Egy dologra megtanított ez a két év, a türelemre.

Persze, nem mindenkinek ilyen hosszú az út. Nekem is van olyan gyerekem, aki egyetlen aktusból fogant meglepetés baba volt ;)

2016. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8 es fel eve minden honapban csak a csalodas. Mar nem tudom mit erzek.... De gindolj bele.....
2016. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!