Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek, amikor elkezdte...

Mit éreztetek, amikor elkezdtetek próbálkozni, és hónapról-hónapra megjött?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akár több hónapba is telhet, mire összejön. Viszont 28 napos pontos ciklusom van, középidős peteéréssel. Ovuláció előtti napokban, ovuláció napján is együtt voltunk most is. És mégis megjön a 28. nap reggelén. Hosszú éveken keresztül bevált a megszakítás, a Pharmatex, jóformán minden, most meg elkezdtem aggódni, hogy talán megvolt az oka.
2016. júl. 25. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
4 évig próbálkoztunk sikertelenül. Szörnyen éreztem magam, hogy nőként képtelen vagyok teherbe esni. Volt, hogy napokig teljesen magam alatt voltam mikor megjött. Végül elmentünk orvoshoz, ahol fél év alatt helyrerakták a hormonjaimat és teherbe estem. Ha visszamehetnék az időben, már fél-egy év után mentem volna a dokihoz.
2016. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#10, nagyon sajnálom, borzasztó érzés lehet. :( Azt egyébként tudod mi a probléma, miért nem sikerül? #11, ez se kevés idő, de a lényeg, hogy végül sikerült. Egyébként sejtetted, hogy hormonprobléma áll a háttérben?
2016. júl. 26. 09:09
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Igazából nem erre tippeltem és nagyon féltem hogy olyan ok van a háttérben ami miatt sosem lehet babám. Így mikor kiderült, hogy "csak" hormon gond, azért kissé megnyugodtam. Minden előírást (gyógyszer, diéta, torna) betartottam és meg is lett az eredménye. :)
2016. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De a menstruációd rendszeres volt? Volt peteérésed, vagy az se?
2016. júl. 26. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!