Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy éreztétek magatokat...

Ti hogy éreztétek magatokat amikor először elkezdtetek próbálkozni a babáért?

Figyelt kérdés
Mi Decemberben kezdjük a babaprojektet, és félek. Nagyon akarjuk mindketten és tudom, hogy képesek vagyunk rá, de mégis félek. Ez normális? Nem is tudom igazán megfogalmazni, hogy mitől félek pontosan...
2014. nov. 25. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem kicsit, bár nálunk kicsit bonyolított a helyzetet, hogy PCOS-m van, így én attól féltem, hogy nem sikerül. Az első hónap sikeres volt, némi gyógyszeres rásegítéssel. :)

Ne félj, ám rágörcsölni sem jó. Jönni fog, csak lazán.

2014. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy elég visszafordíthatatlan és végleges döntést készültök meghozni :) a gyerek már örökre a te gyereked marad! Nálunk viszonylag hamar jött a babaprojekt, egyik hónapban azt hittem terhes vagyok (de nem voltam). Miután átbeszéltük hogy ha az lennék mit hogyan oldanánk meg, rájöttünk, hogy igazából ez a legjobb eshetőség, így próbálkozni kezdtünk. Szóval igazából nem volt ez a rákészülős izgatottság. Hajrá! :D
2014. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a negyedik hónap és én is félek, nyugi:) Amikor elkezdtük aggódtam hogy túl.hamar jön, azóta sem jön. Hiszek benne hogy akkor sikerül majd ha készen állok, előbb nem. Minden hónapban figyelem, várom, de nem esem kétségbe, kicsit minden hónapban nyugodtabb vagyok. Szóval remélem ên is jogy elmúlik a félelem;)
2014. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel tudtam, hogy nem lesz egyszerű, adtam magunknak időt, nem akartam, hogy az első hónapok után elkeseredjek. Ha ti is adtok magatoknak időt, nem a baba miatt vagytok együtt, akkor nem fogtok rágörcsölni.

Amúgy meg nagy döntés, egy babával nagy változások is járnak, természetes, hogy félsz, hisz egy kialakult életből egy újba, ismeretlenbe vágsz.

2014. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is decemberbe kezdjük a babaprojektet! Ugyanígy érzek, de közben meg már számolom vissza a napokat, olyan lassan telnek :( Én bízom a szerencsénkben, hogy mihamarabb összejön és egész nap az internetet bújom, hogy mindenre felkészüljek lelkileg :D
2014. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ideges voltam. Nem azért, mert attól féltem, milyen szülők leszünk. Hanem azért, mert attól féltem, hogy össze sem fog jönni. 10 hónapig próbálkoztunk célirányosan. Frusztrált az is, hogy a cél érdekében tervezni kellett az együttléteket, minden spontaneitást kiölve ezáltal.

De persze megérte. :-)

2015. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!