Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni a bűntudat...

Angelo99 kérdése:

Mit lehet tenni a bűntudat érzés ellen??

Figyelt kérdés
Mit csinaljak fent vagyok ebay en es rendelni akartam egy mitorkat es sokaig ugye licitet vezettem meg is nyertem de elnent a kedven a termektol mert eleg draga volt 200 dollar felett lett volna plusz ugye mint ha nem is egyedi lett volna terminator mitorbike custom egyebkent. Es utanna eltelt idő es nagyon megtetszett meg is viszont az elado letiltott..... Es sajnos hiába ír tam ra nem valaszolt es anyum ebay fiokjarol licitaltam ra ujra.Szerintetek rajohet arra hogy ugyanaz a cim kimerjem fizetni 6 nap mulva???? Agyon kerestem es nincs olyan hogy hot toys terminator bike...Most kinzo bűnt udat gyötör .......Mit csinaljak???
aug. 5. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
6 evesen nem kene anyud ebay fiokjat hasznalnod
aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem 6 eves vagyok
aug. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!