Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes elvégezni, hogy legyen barátnőm? Most csak egy béna betanított munkás vagyok, ezért nem volt még barátnőm.

Figyelt kérdés

aug. 24. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most elvégzel egy két éves tanfolyamot, utána mázli vagy és kB 3 hónap alatt felvesznek valahová, hogy ott kialakuljon a ritmusod, jöjjön jobban a pénz,belilleszkedj az kB fél év,

Szóval szűk három év múlva jönnének a csajok ha tényleg jó szakmát választottál és sikeres vagy benne egy kezdő szinten.

aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10# Mondjuk ez egy normális munkahelyen sem így megy. 8 órát dolgozom naponta, az ebédszünetet sem dolgoztatják le, szabadságért mert nem kuncsorgok, hanem megnézzük, nincsenek-e már hatan szabin adott időben, ha nincs, akkor okés. (Életemben nem volt még olyan, hogy ne akkor mentem volna szabadságra, amikor terveztem.) Vállalkozóként meg nyilván magaddal egyeztetsz, kész van-e minden melód, nincs-e valami határidős ügyfeled, belefér-e most x idő pihi, nem csak kitalálod random kedden, hogy na elegem van, holnaptól nem dolgozom két hetet. (Persze vállalkozásfüggő is a dolog, biztos van, ahol lehet így is.)
aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha most sincs csajod, akkor ha lesz egy szakmád akkor se lesz
aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem a párom autoszerelő.

Alapból úgy ismertem meg hogy elvittem szervizbe az autóm és ő volt a szerelő. 4 éve vagyunk együtt.

aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne fáradj töki.

A tanfolyammal semmire nem mész.

A mai világban a társkereső nők 80%-ánál alap követelmény lett a diploma.

Ez alatt szóba sem állnak veled, még ha iszonyatosan jóképű vagy, és kocka hasad van, izmos felső testtel, akkkor sem.

14- es.

Azt remélem tudod, vagy legalább a férjed tudja, hogy ez a csoda kategória.

20-25 évvel ezelőtt még nem lett volna az, de mostanság már bizony csodának számít, diploma nélkül nőt találni.

Ez szinte mindennél fontosabb. Még a 10 pontos test is csak másodlagos.

aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ui:

Remélem a férjed minden este lefekvés előtt imádkozik, és hálát ad az Istennek minden veled eltőltött napért.

aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!