Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz külföldön el megyek...

Igaz külföldön el megyek betanított munkának vagy pincérnak kétév után tudok autót meg lakást venni vagy ismerősöm csak felakar vágni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Autót igen, lakást nem.
2023. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Minimálbér szektor. Élni kevés, halni sok.


Két év önsanyargatás és talán meglesz az induló tőke ahhoz, hogy itt 🇭🇺 be tudjon egy panelra fizetni.

2023. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Lakást nem. Ha gyorsan akarsz sok pénzt, menj óceánjáróra személyzetnek, mondjuk ott is nyilván az keres jobban, aki pl szakács, lehet a pincér is, csak tapasztalatot fognak elvárni. Ott jól is kapsz, elkölteni se tudod nagyon mire :D
2023. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igaz vagy nem. Nyilván attól függ mennyit keresel, mire kell költened mellette és mennyit tudsz félretenni.


Legtöbb emberrel akivel beszéltem keres vagy 1.500 Eurót, ami annyira nem sok ott, viszont szállást, étkezést kap. Átlag 1.000 Euró felett raktak félre, ez 2 év alatt 24.000 Euró, 9-10 millió Forint.


Magyar viszonyokhoz képest sok pénz, hiszen itt eleve nem keresel csak mondjuk 7-800 Eurót, és elmegy lakhatásra, megélhetésre.


Lakásra ez manapság kevés, még önerőnek sem igazán elég. Egy jobb használt autót már meg tudsz venni belőle.

2023. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

3


Nana! Ezeken az új óceánjárókon már komplett plázák is vannak. Ott aztán lehet költeni. A sokféle kaszinóról nem is beszélve. Ha meg megáll a hajó olyan helyen ahol emberünk még nem járt, nos a parton is rengeteg étterem és csetreszeket áruló piaci kofa várja 😃😃😃


Pikk-pakk el lehet költeni azt a pénzt is amit ott megkeres a hajón.

2023. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

"Két év önsanyargatás és talán meglesz az induló tőke"


Tegyük hozzá, hogy ehhez itthon 5-10 év önsanyargatás kell... :(

2023. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Autót magyar átlagbérből is gyorsan tudsz venni.
2023. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

Megint a magyar prosztó hozzáállás a válaszíróktól.

Svácjba mentem dolgozni, multi cég középvezetői szint.

Kinnt céges autó,cég a lakást fizette,plusz korlátlan teló net előfizetés.

Fizu havi 10 ezer frank plusz céges jutalékrendszer.

10 éve vagyok kinn már előrébb vagyok de így kezdtem.

Győr környékén vettem egy villát ha hazajövök ott vagyok,nyaralónak a zalai dombság egy eldugott kis falujában egy teljesen felújított parasztházat, ha csendre és nyugalomra vágyok.

Van egy saját Audi Q8 terepjáróm, de mindenhova a kinnti céges kocsival járok.

Csak haza az Audival, ennyi megtehetem és megteszem.

2023. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
#8 Szép mese volt, köszönjük.
2023. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

#8 Kb semmi köze nincs a kérdéshez betanított munkáról van szó.


Hát kérdező max akkor ha valami speciális helyen dolgozik és semmire se kell költenie az illetőnek esetleg összejön, de nem hinném hogy a legtöbb betanított munkás 1000+ eurokat tudna havi szinten félretenni. De még 2000 euro mellett is max akkor vesz lakást és autót egyszerre ha kb a semmi közepén van az a ház/lakás.

2023. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!