Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a boldog ember az, akin van súlyfelesleg és a boldogtalan az, aki sportol vagy diétázik és vékony vagy éppen fogy?

Figyelt kérdés

Sok embernek az a hozzáállása manapság, hogy


boldogság = megtanulod úgy szeretni magad, ahogy vagy, a súlyfeleslegeddel együtt és bűntudat nélkül habzsolsz.


boldogtalanság = ideális a testsúlyod, mert sportokkal vagy diétával "sanyargatod" magad.


Ez miért lehet?


aug. 11. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#10: én a 3.-at szavaztam le, mert nem a kérdésre válaszolt.
aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

"Jó lenne ha addigra picit csiszolnád a jó modorodat is, mert az sem ártana."


Épp ez az. Nem kell. Soványan azt teszek, amit akarok. Olyan stílusban beszélek, ahogy akarok. Lehet, hogy összesúgnak a hátam mögött, de a szemembe nem merik majd mondani, mi a baj.

aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért van benne igazság. Van aki csak akkor néz ki fitten és narancsbőr mentesen, ha nagyon odafigyel, arra hogy mit eszik. Ha nem, akkor jön egy kis narancsbőr meg 2-3 kiló plusz. Ez testépítőknél is így van. Nem tudsz folyamatosan monoton étkezni. Néha eleresztik magukat és akkor bevizesednek és nem úgy néznek ki ahogy akarnak. Szerintem inkább ilyenre értik. Csak már akkora utálat van az önelfogadás miatt a kövérek felé, hogy még ezt is képes a legtöbb ember kiforgatni. Ahogy természetesen a kövér emberek között is van, aki félreérti az önelfogadás lényegét.
aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14


Én meg mondtam, még ha nem is a szemedbe, hanem így online-ban, de élőben is szóvá tenném, de csak kulturáltan. :)

aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%
Én még egyetlen embertől sem hallottad ezt, de biztos igazad van...
aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!