Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakin van egy kis súlyfel...

Ha valakin van egy kis súlyfelesleg és megkérdezi tőletek, hogy szerintetek ő kövér-e, mit feleltek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoljátok nem illik azt mondani, hogy kövér és inkább nemmel válaszoltok? Vagy ha őszinték vagytok, mit szoktato mondani?
aug. 8. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezt megkérdezi, az maga is tudja rá a választ (igen, kövér), csak szeretne egy “dehoogy, jól nézel ki” delulu választ kicsikarni valakiből.
aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ ki.Ha az öreg, kövér, nárcisztikus főnökasszony kérdezi, akkor nagyon csinos és fiatal.


Ha valami jó barát, esetleg olyan, aki nem sértődik meg/tesz keresztbe emiatt, akkor azt mondom, túlsúlytól függően, hogy:

Kicsi túlsúly: nem vagy túl vékony, még pont csinos vagy.

Közepes túlysúly: pici felesleg van rajtad, de nem vagy kövér.

Súlyosan elhízott: az a fontos, hogy jól érezd magad, a többi nem számít.

aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdem, hogy igazán szeretné-e hallani a véleményem? Ha igen, akkor elmondom, hogy van rajta kis súlyfelesleg, de ha sportol, foglalkozik magával, akkor kezelhető.
aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak kis súlyfelesleg van rajta, akkor még tuti nem kövér, tehát azt mondanám neki, hogy nem kövér (ami az igazság).

Rajtam is van most egy plusz tizes, nem vagyok már vékony, de a kövértől még baromi messze állok.

aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
#4 szerintem meg mindenki kövér, akin súlyfelesleg van.
aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte lennék. Ez attól is függ, mennyire áll jól neki. Van egy kolleganőm, aki egyszerűen nagyon jól néz ki pár kiló felesleggel, nagyon arányos az egész teste, iszonyatosan jól áll neki. Viszont van, aki tényleg elfolyik, nem áll neki jól.

Hazudozni nincs értelme, ő is tudja, látja magát a tükörben.

aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én őszinte vagyok, még ha meg is sértődik az illető. Nem fogok hazudni csak azért, hogy jobban érezze magát. Nekem bejön a husis alkat, de akár vékony, akár husis valaki, őszinte vagyok vele.
aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Visszakérdeznék hogy minek kérdezi? Meg miért tőlem? És jelezném hogy engem nem érdekel az alakja olyan amilyen akar lenni.

(Mi közöm hozzá?)

aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

rávágom hogy nem, nem vagy az, és akkor nincs hiszti. az ilyen öndicsértető, önkritikára képtelen,felszínes emberekkel úgysem tervezek fél percnél hosszabb távon, akkor akár hazudhatok is.

akik olyanok az életemben, hogy valóban értékelik a véleményem, azoknak megmondom. ha kérdezik, de kérdezik, ezért tartanak. attól még nem szeretem kevésbé, hogy megmondom neki, hogy ez vagy az most nem olyan jól sikerül, mint máskor, legyen az diéta vagy táncmozdulat. cserébe tudják, hogy minden dicsérő szó is őszinte.

aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5. Szerinted.

De ez még orvosi, egészségügyi szempontból sem igaz.

Kérdező: én azt mondom, hogy nézzen bele a tükörbe, mérje meg magát, és kiderül. Nekem nem dolgom mások kinézetét megítélni, és nem is akarom.

aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!