Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én azt tudom magamról,...

Ha én azt tudom magamról, hogy amilyen rendet tartok most az otthonomban (semmilyet), ez más lenne, ha lenne valakim és együtt élnénk, megfelelési kényszeres vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mint minden olyan esetben, ha valaki más jelenlétében máshogy viselkednék, mint amúgy, ha valamit nem a saját igényemnek megfelelően teszek, hanem a másikénak, tehát a saját válaszom erre kész van, de a ti véleményetek érdekel.
aug. 10. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van az a szintu rendetlenseg,amit nem megfelelesi kenyszer rend hatasat kelto kaossza alakitani.
aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem! Csak egy darabig. Az elején. AZtán szép lassan visszaállna a régi rend. Akarom mondani, rendetlenség.
aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Partnertol is fugg. Mi a ferjemmel pont ugyanolyan kupisak vagyunk, bevallom oszinten, szoval nyilvanvaloan meg csak az volt soha, hogy esetleg huznank egymast es valaki egy picit jobban figyelne a rendre :D

De ez minket nem zavar. Azert nyilvan nap vegen ravesszuk magunkat ugy nagyjabol az elpakolasra, de soha nincs patika rend. Foleg amiota gyerek van es kevesebb az idonk is.

aug. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amint egy pár hónap után komfortosan érzed majd magad a partner mellett, ugyanúgy vissza fogsz lustulni. Én rendszerető nőként nem jönnék össze kupissal, mert az azzal járna, hogy idővel már utána is takaríthatok, ha nem akarok ganéban élni. Azért meg ne legyen valakim, hogy pluszmunkát generáljon nekem a lustaságával.
aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!